کد خبر: 339338
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۰

امتیاز خبر: 95 از 100 تعداد رای دهندگان 11741


اهواز ـ مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از برخورد تریلی نفت کش با پراید در این شهر خبر داد.

مقصود حق شناس در گفتگو با خبرگزاری مهر اظهار کرد:‌ عصر روز گذشته یک دستگاه تریلی نفت کش بعد از راه بند در خیابان ۲۲ بهمن شهر اهواز با یک دستگاه خودروی پراید برخورد کرد.

وی افزود: مأموران آتش نشانی چهار دقیقه بعد از اعلام حادثه به همراه سه خودروی امداد و نجات و اطفای حریق در محل حادثه حاضر شدند.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز تصریح کرد:‌ مأموران در ابتدای کار، برق خودروهای را قطع کردند تا از آتش سوزی احتمالی جلوگیری کنند. خوشبختانه در این حادثه آسیب جانی به کسی وارد نشد.

تصادف ۲ دستگاه خودرو یک مصدوم را راهی بیمارستان کرد

حق شناس در ارتباط با حادثه دیگر گفت: بامداد امروز شهروندان با تماس به ستاد سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی اهواز گزارش حادثه تصادف در حد فاصل میدان شهید چمران به سمت کیانپارس را گزارش دادند.

وی ادامه داد: آتش نشانان در قالب یک تیم عملیاتی متشکل از یک خودروی اطفای حریق و یک خودروی امداد و نجات خود را در کمترین زمان ممکن از نزدیک ترین ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه رساندند.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز بیان کرد: در این حادثه ۲ دستگاه خودروی پژو پارس و پراید با یکدیگر برخورد کردند که در اثر شدت این برخورد یک نفر مصدوم شد.

وی عنوان کرد: نیروهای امدادی آتش نشانی با استفاده از تجهیزات تخصصی امداد و نجات و پس از قطع برق خودروها و ایمن سازی محل، با آزاد کردن سرنشین از درون خودروی پراید وی را با رعایت اصول ایمنی و سلامت به منظور انتقال به بیمارستان تحویل اورژانس ۱۱۵ دادند.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، در ارتباط با علت حادثه گفت:‌ علت این حادثه سرعت غیرمجاز و عدم کنترل خودرو تشخیص داده شد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان