کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 339318
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۴

عصر اهواز - فرمانده سپاه ولیعصر (عج) استان خوزستان گفت: مسؤولان ناکارآمد به جلسات شورای اداری و تامین استان فرا خوانده خواهند شد و اگر نتوانند نسبت به مشکلات پاسخ‌گو باشد با استاندار جهت عزل کردن وی رایزنی خواهیم کرد.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 12500

حسن شاهوارپور در حاشیه حضور خود در شهرستان ماهشهر با اشاره به مشکلات موجود در این منطقه به عنوان قطب اقتصادی کشور اظهار کرد: انسان از اینکه از این مشکلات در این منطقه سخن بگوید سر درد می‌گیرد، بیداد محرومیت در بعضی از مناطق این شهرستان فراوان است.

وی با بیان اینکه کاش این منطقه قلب اقتصادی لقب نداشت افزود: با دیدن این وضعیت تاسف‌بار و محرومیت‌ها و وجود صنایع کاش این منطقه صنعتی لقب نداشت.

فرمانده سپاه ولیعصر (عج) استان خوزستان با اشاره به مدیران پروازی در این منطقه تصریح کرد: تعداد زیادی از کارکنان غیر بومی هستند.

شاهوارپور تاکید کرد: باید اقدامی انجام داد تا عدالت نظام در همه نقاط استان خوزستان اجرا شود، از این‌رو افرادی که بخواهند از وضعیت موجود سوءاستفاده کنند مردم آن را نخواهند پذیرفت.

وی با اشاره به کم‌کاری برخی از مدیران گفت: برخی از افراد با نام دولت و نظام و با شعار خدمت به مردم در ادارات مسؤول می‌شوند ولی برای بررسی مشکلات و انجام کارها در ماه یکبار به محل کار خود مراجعه می‌کنند.

شاهوارپور با بیان اینکه این اقدام مسؤولان یک جنایت به مردم رنج دیده است خاطرنشان کرد: اقدامی که این قبیل مدیران انجام می‌دهند بدتر از ضد انقلاب است، زیرا تکلیف ضد انقلاب‌ها مشخص است و با اسلحه جواب اسلحه‌کشی را می‌گیرد.

وی ادامه داد: برخی از افراد با اقدامات خود لای چرخ نظام چوب می‌گذارند و با این اقدامات خود می‌خواهند نظام را به صورت ناکارآمد نشان دهند و باعث نا امیدی مردم شوند.

فرمانده سپاه ولیعصر (عج) استان خوزستان با بیان اینکه مسؤولان به جلسات شورای اداری و تامین استان فرا خوانده خواهند شد تا پاسخ‌گو باشند تصریح کرد: اگر یک مسؤول و یا مدیر‌کل نتواند در جلسه جواب دهد و نسبت به مشکلات پاسخ‌گو باشد با استاندار جهت عزل کردن این این مدیران بی‌کفایت رایزنی خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه مردم نباید تاوان بی عرضه بودن مسؤولان را بدهند عنوان کرد: این مسائل است که در افکار بسیجی و انقلابی جای دارد، نه اینکه با حضور در خیابان‌ها ایجاد هرج و مرج شود.

شاهوارپور در پایان تاکید کرد: مدیریت‌ها باید در جهت کاشتن مشکلات مردم باشد.

 منبع: خبرگزاري فارس
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان