یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 339078
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۸:۲۱

تیم‌ ‌والیبال بانوان بانک سرمایه در جام باشگاه‌های آسیا برابر نماینده چین تایپه به پیروزی رسید.
امتیاز خبر: 92 از 100 تعداد رای دهندگان 8423

[ad_1]

تیم‌ ‌والیبال بانوان بانک سرمایه در جام باشگاه‌های آسیا برابر نماینده چین تایپه به پیروزی رسید.

به‌ گزارش خبرگزاری ورزشی ‌عصر اهواز، تیم‌ ‌ملی والیبال بانوان بانک سرمایه در چهارمین بازی خود در رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا به مصاف تی گرند چین تایپه رفت و در سه ست پیاپی برابر این حریف به برتری رسید.


تیم‌ ‌ملی والیبال بانوان ایران با نام بانک سرمایه در جام باشگاه‌های زنان آسیا حاضر است و با حضور در این رقابت‌ها خود را برای شرکت در جام کنفدراسیون‌ها آماده می‌کند.


بانوان ملی‌پوش ایران در بازی اول خود برابر نماینده کره شمالی پیروز شدند و دو بازی بعدی خود برابر باشگاه‌های تایلندی و چینی را واگذار کردند.


 

[ad_2]منبع: ایلنا
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان