کد خبر: 339032
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۴:۰۷

فرماندار شهرستان شوش از اهدا کمک هزینه تامین جهیزیه به 20 نوعروس زیر پوشش کمیته امداد این شهرستان به مناسبت هفته ازدواج آسان خبر داد.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 8631


فرماندار شهرستان شوش از اهدا کمک هزینه تامین جهیزیه به ۲۰ نوعروس زیر پوشش کمیته امداد این شهرستان به مناسبت هفته ازدواج آسان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری سرویس اخبار خوزستان عصر اهواز از اهواز، رضا نجاتی فرماندار شهرستان شوش این اقدام کمیته امداد را اقدامی ارزنده توصیف کرد و گفت: کمیته امداد امام خمینی(ره) همواره به قشر محروم توجه داشته و با ارائه تسهیلات مناسب ، بستر لازم برای خودکفایی و توانمند سازی اقشار ضعیف را فراهم کرده است.

وی نقش کمیته امداد در دستگیری از خانواده های نیازمند و تلاش در راستای خود اتکایی و استقلال گروه های هدف را بی بدیل دانست و به زوج های جوان توصیه کرد، سبک زندگی فاطمی را معیار خود قرار داده و مولفه های تحکیم بنیان خانواده را در جامعه گسترش دهند.

حجت الاسلام عبدالرزاق عفری امام جمعه موقت شوش نیز ضمن تبریک این ایام با ذکر احادیثی از ائمه اطهار در خصوص اهمیت و منزلت ازدواج تصریح کرد: زوج های جوان با تاسی از زندگی حضرت زهرا (س) زندگی خود را آغاز کنند.

صادق ساعدی رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان شوش بیان داشت: از ابتدای امسال تاکنون ۸۰ زوج جوان از کمک های اهدایی این کمیته به ارزش ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال بهره مند شدند.

وی خاطرنشان کرد: بیش از ۷ هزار و ۸۰۰ نفر در شهرستان شوش تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) قرار دارند.

انتهای پیام/گمطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان