یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 338857
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۱

امروز دمای هوا 2 تا سه درجه کاهش یافته که این کاهش نسبی تا فردا ادامه دارد.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 8631

[ad_1]

امروز دمای هوا ۲ تا سه درجه کاهش یافته که این کاهش نسبی تا فردا ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری سرویس اخبار خوزستان عصر اهواز از اهواز، کوروش بهادری مدیرکل هواشناسی خوزستان با اشاره به تداوم گرد و غبار تا روز چهارشنبه گفت: مدل های هواشناسی نشان می دهد که به دلیل وجود جریانات جنوبی و وزش بادهای نسبتا شدید در منطقه انتظار وقوع گرد و خاک در شهرهای مرزی و مرکزی وجود دارد.

وی افزود: با توجه به کاهش کیفیت هوا توصیه می شود سالمندان، کودکان و بیماران برای کارهای غیرضروری از منزل خارج نشوند.

بهادری اظهار کرد: به دلیل وقوع گرد و غبار دیروز (دوشنبه) دید افقی در هندیجان به ۲۰۰ متر، ماهشهر ۵۰۰ متر و شادگان به ۸۰۰ متر کاهش یافت.مدیرکل هواشناسی خوزستان بیان داشت: در ۲۴ ساعت گذشته امیدیه، آغاجاری، ماهشهر و هندیجان با دمای ۴۸ درجه سانتیگراد گرمترین دمای استان و ایذه صبح امروز با ۲۰ درجه سانتیگراد خنک ترین شهر استان بوده است.

به گفته وی، دمای اهواز بین ۲۷ تا ۴۷ درجه نوسان داشته است.

بر اساس این گزارش پدیده گرد و غبار از صبح دیروز در استان آغاز شده است. بیشترین میزان آلودگی هوا در ماهشهر گزارش شد که به بیش از ۶۶ برابر حد مجاز (۱۰ هزار میکروگرم بر مترمکعب) بوده است.

انتهای پیام/گ

[ad_2]مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان