کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 338666
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۹

عصر اهواز - جا دارد رئیس جمهور، وزیر آموزش و پرورش و دیگر مقام های دولتی که نمی خواهند برچسب بی اعتمادی و جانبداری از احزاب خاص، به برگزارکنندگان این مراسم نچسبد، با دستوری ویژه این حق خوری در روز روشن را مورد بازنگری قرار دهند...
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 12500

c3bec434-a9d2-45c6-82fc-7faa6b8a30b7

حق دانش آموزان استان خوزستان درانتخابات  مجلس دانش آموزی  کشور، در روز روشن از بین رفت.

به گزارش عصر اهواز،  ۹ نفر از دانش آموزان خوزستانی به ریاست سارا شیر مردی، در این انتخابات حضور داشتند و  متاسفانه در حالیکه رئیس سنی اعلام کرده بود ترفیعی از تهران و شیرمردی از اهواز به مرحله دوم انتخابات راه یافته اند، در کمال تعجب و در یک اقدام بی سابقه چند دقیقه پس از ورود رئیس سازمان دانش آموزی  کشور و مشورت هایی که صورت گرفت، ناگهان نتایج تغییر کرد و زاهدی از بوشهر و ترفیعی ازتهران به عنوان نفرات راه یافته به دور دوم معرفی شدند. نکته جالب این بود که در نتایج جدید سارا شیرمردی حذف شد!

 

 

ای کاش در این مراسم شاهد مدیریتی بهتر و بدون جانبداری بودیم تا دانش آموزان حاضر که هر کدام نماینده خیل عظیمی از دانش آموزان هستند  اینگونه از بی تدبیری مسئولین دولت تدبیر و امید،  سرخورده و ناامید نشوند.

 

جا دارد رئیس جمهور، وزیر آموزش و پرورش و دیگر مقام های دولتی که نمی خواهند برچسب بی اعتمادی و جانبداری از احزاب خاص، به برگزارکنندگان این مراسم نچسبد، با دستوری ویژه این حق خوری در روز روشن را مورد بازنگری قرار دهند .

 

چشم همه به نهاد ریاست جمهوری و وزارت آموزش و پرورش است که چگونه حق خوزستان را در این زمینه می دهند.

 

ای کاش مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان، نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی تا آنجا که در توان دارند و قانون به آنها اجازه می هد در این زمینه وارد عمل شوند و حق خوزستان را زنده نمایند.منبع: عصر اهواز
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان