کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 338635
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۷

امتیاز خبر: 95 از 100 تعداد رای دهندگان 11741


دزفول- امام جمعه دزفول گفت: مسئولان بخش های مختلف شهرستان که متولی کشاورزی هستند باید به عنوان اولویت به این بخش نگاه کنند و تا پایان امسال یک کارنامه موفقیت آمیز در این زمینه ارائه دهند.

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام سید محمدعلی قاضی دزفولی عصر امروز دوشنبه در نشست کارگروه کشاورزی، آب و منابع طبیعی دزفول که در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: موقعیت شهرستان دزفول به عنوان شهری که قطب کشاورزی است می طلبد که مسئولان با اهتمام جدی نسبت به بحث کشاورزی و رفع مشکلات کشاورزان اقدام کنند.

وی با اشاره به اهمیت تولیدات کشاورزی در این مقطع از کشور، افزود: مقام معظم رهبری امسال را سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نامگذاری کرده اند بنابراین تحقق اقتصاد مقاومتی در دزفول در گرو توجه بخش کشاورزی است.

امام جمعه دزفول تاکید کرد: امیدوار هستیم مسئولان با یک افق بلند نسبت به مسائل کشاورزی شهرستان توجه کنند.

حجت الاسلام قاضی دزفولی یادآور شد: فرمانداری، نماینده مجلس و مسئولان بخش های مختلف شهرستان که متولی کشاورزی هستند باید به عنوان اولویت به این موضوع نگاه کنند تا بتوانیم پایان امسال یک کارنامه موفقیت آمیز در این زمینه ارائه بدهیم چرا که دزفول قطب کشاورزی استان است پس باید در عمل نیز این موضوع ثابت شود.

وی  گفت: لازم است برای تحقق شعار سال، کارنامه ای در نظر گرفته شود که هر دستگاه اجرایی در ماه های پایانی سال بتواند گزارش اقدامات خود را ارائه بدهد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان