کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 338629
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۲

ووشوکاران خوزستانی در مسابقات کشوری سبک هوپگار در مجموع 12مدال راکسب کردند.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 8631


ووشوکاران خوزستانی در مسابقات کشوری سبک هوپگار در مجموع ۱۲مدال راکسب کردند.

به گزارش خبرگزاری سرویس اخبار خوزستان عصر اهواز از اهواز،ووشوکاران خوزستانی در مسابقات کشوری سبک هوپگار در مجموع به ۲ مدال طلا، ۵ نقره و ۵ برنز را به گردن آویختند.

 مسابقات کشوری ووشو سبک هوپگار در دو بخش تالو و ساندا به مدت سه روز به میزبانی شهرکرد استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

در  نهمین دوره از این مسابقات ۱۲ تیم از استان‌های مختلف در قالب ۱۳۹ ووشو کار در بخش ساندا و ۵۲ نفر در بخش تالو حضور داشتند و با هم رقابت کردند.

در این مسابقات دو تیم خوزستان الف و ب به نمایندگی از استان در رقابت‎های کشوری ووشو سبک هوپگار حضور یافتند.

این رقابت ها در چهار رده سنی برگزار شد که تیم‌های خوزستانی در سه رده سنی نونهالان، جوانان و بزرگسالان بخش ساندا به میدان رفتند و در مجموع به ۲ مدال طلا، ۵ نقره و ۵ برنز را به دست آوردند.

در این مسابقات ووشوکار نونهال مرتضی باوی در وزن ۳۹ کیلوگرم از تیم خوزستان الف مسابقه داد که مدال طلا را به دست آورد.

دانیال حیدری نیز در وزن ‎ ۲۴ کیلوگرم نشان نقره رده سنی نونهالان را به خود اختصاص داد که این ورزشکار نیز از تیم خوزستان الف بود.

همچنین محمدامین کردونی از تیم خوزستان الف در وزن ۴۵ کیلوگرم به مصاف حریفانش رفت و توانست نشان نقره نونهالان این مسابقات را به دست آورد.

در این مسابقات همچنین در رده سنی جوانان، خلیل یباری در وزن ۶۵ کیلوگرم به دیدار حریفان رفت و توانست مدال نقره را برای تیم خوزستان الف به ارمغان آورد.

همچنین دیگر ورزشکار خوزستانی تیم الف رشید شریفی در رده سنی بزرگسالان با رقبای خود مسابقه داد که توانست مدال برنز این مسابقات را به گردن آویزد.

حسن صالح‎خواه در وزن ۸۵کیلوگرم از تیم خوزستان ب در رده بزرگسالان به مصاف حریفان رفت و پس از پشت سر نهادن آنها با اقتدار مدال طلای کشوری ووشو سبک هوپگار را بر گردن آویخت.

همچنین دیگر ورزشکار تیم خوزستان ب امیر انصاری‎ در وزن ۵۶ کیلوگرم نیز در رده سنی بزرگسالان به میدان رفت و مدال نقره را به دست آورد.

نبی‎الله قاسمی‎ در وزن ۶۵کیلوگرم دیگر ورزشکار تیم ب نیز توانست در این رقابت‌ها مدال نقره رده سنی بزرگسالان را به گردن آویزد تا با دست پر به خوزستان بازگردد.

دیگر ووشو کار خوزستانی تیم ب نیز امیر خدادادی بود که در وزن ۸۰کیلوگرم رده سنی بزرگسالان صاحب گردن‎آویز نقره شد.

در وزن ۵۶- کیلوگرم رده سنی بزرگسالان نیز مهزیار شولی‎چهارلنگ از همین تیم به مصاف حریفان رفت و به نشان برنز رقابت‌ها رضایت داد.

سامان بامیان در وزن ۷۵کیلوگرم بزرگسالان نیز در مصاف با حریفان توانست مدال برنز را به دست آورد تا به مدال‌های تیم خوزستان ب بیفزاید.

وحید یوسفی در وزن ۶۰کیلوگرم بزرگسالان نیز توانست نشان برنز این رقابت‎ها را برای تیم خوزستان ب به ارمغان بیاورد و با این مدال بر افتخارات خود بیفزاید.

انتهای پیام/صمطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان