کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 338614
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۶

امتیاز خبر: 95 از 100 تعداد رای دهندگان 11741


آبادان – «محمد حویزاوی» شهردار منتخب شورای اسلامی شهر آبادان با ارسال پیامکی به اعضای شورا، انصراف خود را از قبول تصدی پست شهرداری آبادان اعلام کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر آبادان در گفت‌وگو با خبرگزاری مهر ضمن تائید این مطلب اظهار کرد: در پیامک ارسالی حویزاوی، طولانی شدن پروسه صدور حکم وی به عنوان شهردار منتخب شورا دلیل انصراف وی اعلام شده است.

سید فیاض موسوی افزود: در متن پیامک وی چنین آمده است «با توجه به طولانی شدن پروسه صدور حکم اینجانب به عنوان شهردار منتخب آبادان و گذشت تقریبا ۵۵ روز از تاریخ انتخاب تاکنون هیچ نتیجه ای حاصل نشد، لهذا ضمن تشکر از تک تک اعضای محترم و سایر بزرگواران رسما انصراف خود را حضورتان اعلام می نمایم».

گزارش خبرگزاری مهر، در ۲۲ تیرماه امسال و پس از برگزاری انتخاباتی غیرعلنی «محمد حویزاوی» با کسب ۱۰ رای از ۱۳ رای اعضای شورای اسلامی شهر انتخاب و برای تائید نهایی به وزارت کشور معرفی شد.

یکی دیگر از اعضای شورای شهر آبادان نیز در این خصوص به خبرگزاری مهر گفت: ارسال پیامک مبنای قانونی برای انصراف حویزاوی از تصدی شهرداری آبادان به شمار نمی رود و وی باید به صورت رسمی و مکتوب این درخواست را به دبیرخانه شورا ارسال کند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان