یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 338574
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۷

در جلسه هیئت مدیره باشگاه استقلال همه اعضا حمایت خود را از سرمربی این تیم اعلام کردند.
امتیاز خبر: 92 از 100 تعداد رای دهندگان 8423

[ad_1]

در جلسه هیئت مدیره باشگاه استقلال همه اعضا حمایت خود را از سرمربی این تیم اعلام کردند.

به گزارش عصر اهواز و به نقل از سایت باشگاه استقلال، هشتمین جلسه هیئت مدیره باشگاه استقلال ساعت ۱۵ امروز (دوشنبه) در باشگاه استقلال برگزار شد. در این جلسه اعضا در خصوص آخرین شرایط باشگاه و تیم به تبادل نظر پرداخته و مسائل کلی و مهم باشگاه را مورد بررسی قرار دادند. از نکات مهم در این جلسه، حمایت کامل مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره از علیرضا منصوریان و کادر فنی تیم فوتبال استقلال بود.


بر اساس اعلام اعضای هیئت مدیره، اعتماد، باور و حمایت کامل هیئت مدیره باشگاه استقلال پشت سر منصوریان است و این مربی با قدرت به کار خود ادامه خواهد داد و از حمایت کامل برخوردار است.

[ad_2]منبع: ایلنا
برچسب ها: ,
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان