کد خبر: 338510
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۷:۲۲

معاون فرماندار دزفول گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته طرح‌های عمرانی گسترده در بخش روستایی شهرستان اجرا و دزفول در این حوزه توسعه می‌یابد.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 8631


معاون فرماندار دزفول گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته طرح‌های عمرانی گسترده در بخش روستایی شهرستان اجرا و دزفول در این حوزه توسعه می‌یابد.

به گزارش خبرگزاری سرویس اخبار خوزستان عصر اهواز از اهواز، عبدالحسین پوررکنی معاون فرماندار دزفول اظهار داشت:  در بخش روستایی خود دارای ظرفیت و محرومیت گسترده‌ای است و تأمین نیازهای این مناطق یکی از مهم‌ترین اهداف امسال فرمانداری تعیین شده است.

وی عنوان کرد: یکی از این طرح‌ها  ساخت یک پل در روستای لطف‌آباد در بخش کوهستانی سردشت دزفول هزینه  بوده که با همکاری خیرین در این منطقه ساخته و نیاز شهروندان در این حوزه رفع می‌شود.

معاون فرمانداردزفول گفت:  ساخت پل روستای لطف‌آباد از توابع بخش سردشت دزفول بیش از ۲ میلیارد ریال هزینه دارد که یک نیکوکار ساخت آن را بر عهده گرفته  و با کمک این خیر ما بقی هزینه اجرای آن نیز تأمین شده است.

پوررکنی بیان کرد: هم چنین اجرای طرح پاشنه زاگرس به عنوان یکی از مهم‌ترین طرح‌های جاده‌ای دزفول پس از پیگیری‌های گسترده از مرداد ماه فعالیت خود را  در این شهرستان آغاز کرده است.

وی افزود: برای اجرای این طرح، بیش از ۲۸۰ میلیارد ریال اختصاص یافته و عملیات اجرایی آن آغاز شد که با افتتاح و راه‌اندازی آن شاهد گسترش خدمات شهری و تأمین نیاز روستایی در این زمینه خواهیم بود.

معاون فرماندار دزفول عنوان کرد: این طرح از سه راهی شهیون تا روستای المهدی  به طول ۶ کیلومتر در دست اجرا است و به زودی شاهد اجرای مراحل بعدی اجرای این طرح خواهیم بود.

وی گفت: همچنین از ابتدای امسال و با پیگیری‌های صورت گرفته، بیش از ۸ طرح حوزه راه روستایی در بخش‌های مختلف شهرستان دزفول طراحی و  اجرا شد.

پوررکنی بیان کرد: این طرح‌ها در در روستاهای حسین کلولی، پامنار، سنجر، رزگه، آبید، دیونی و بیشه بزان شهرستان دزفول طراحی و افتتاح شده است.

معاون فرماندار دزفول اضافه کرد: برای اجرای این طرح‌ها، بیش از  ۲۳ میلیارد و ۷۷۰ میلیون ریال اختصاص یافته و موجب افزایش رضایت مندی روستاییان از خدمات صورت گرفته شده است.

انتهای پیام/ ممطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار ایران و جهان