یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 338481
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۵:۲۳

عصر اهواز - نوکیسه گانی که تا دیروز از درک حداقلی الفباي سياست عاجز بودند بعد از مدتي با فرصت طلبي در جايگاهي قرار گرفته اند که آن سرش نا پیداست، نکته تاسف انگیز این است که نو کیسگان دیروز كار را به جايي رسانده اند كه در پشت پرده به تخريب ولی نعمتان دیروز خود می پردازند و بی شرمی را بجایی رساندند که فرهیختگان و رهبران اصلاحات در استان را مورد هجمه قرار داده و می دهند، تا به گمان ناقص خود بزرگ شوند...
رمضان صادقی اصل
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 12500

عصر اهواز: این روزها افرادی بی بته  و فرصت طلب  که هیچ گونه جایگاهی در محافل سیاسی ،تشکل ها و احزاب نداشته  و حتی در قوم وتبار و خانواده ی خود کوچکترین مقبولیتی  ندارند ،  با مدد از فضای مجازی و   سوءاستفاده از این تکنولوژی مدرن در صدد بر آمدند که عقده های حقارت و خود کم بینی و شخصیت کودک خود را که در جسم بالغ دارند به نحوی دیگری به  نمایش بگذارند ، این نو کیسگان سعی می کنند شخصا یا به واسطه ی دیگران با شخصیتهای برجسته و نخبگان سیاسی  و چهره های ملی و استانی که عمر خود را در راه خدمت به مردم صرف نموده اند واز مقبولیت عام برخوردارند سوء استفاده  نموده و با تنه زدن به بزرگان خود را مطرح نمایند و از این نمد برای خود کلاهی بسازند.

بدبخت تر از اینها افراد بز دل، ترسو و مسئله داری هستند که منافقانه خود را در پس چنین چهره هایی مخفی می کنند و با تزریق پول به بعضی افراد آنهم نه از جیب مبارک بلکه از بیت المال سعی می کنند جایگاهی برای خود دست وپا کنند. کسانی که تا دیروز در نهایت مسکنت و فقر و ادبار غوطه ور بودند؛ امروز با توسل به شیوه ها ی موصوف و با دست درازی به بیت المال صاحب ثروت و سرمایه های میلیاردی شدند.

نوکیسه گانی که تا دیروز از درک حداقلی الفبای سیاست عاجز بودند بعد از مدتی با فرصت طلبی در جایگاهی قرار گرفته اند که آن سرش نا پیداست، نکته تاسف انگیز این است که نو کیسگان دیروز  کار را به جایی رسانده اند که در پشت پرده به تخریب ولی نعمتان دیروز خود می پردازند و بی شرمی را بجایی رساندند که فرهیختگان و رهبران اصلاحات در استان را مورد هجمه قرار داده و می دهند، تا به گمان ناقص خود بزرگ شوند.

غافل از اینکه مردم و به خصوص هم تباران این افراد در دام حرکات مرموزانه آنها قائل نیستند و از طرفی همین مردم نشان دادند که قدر چهره های ملی واستانی خود را می دانند و به درایت و تدبیر و افکار بلند آنها و هزینه هایی که در راه تحقق اصلاحات دادند واقفند، وبه نقش مثبت و معنادار بزرگان اصلاحات در استان آگاهند.میطلبد ،بزرگان استان بخصوص اصلاح طلبان حرکات مرموزانه این افراد را زیر نظر داشته باشند ،چرا که چنین افرادی در خفا با اصولگریان فالوده می خورند و بااصلاح طلبان  به گرمابه می روند. به عبارتی در هر دوره ای به تناسب شرایط حاکم  جلد عوض می کنند و با این شیوه مرموزانه برای خود کلاهی می دوزند و با سوء استفاده های مالی ارتکابی از بیت المال و با  دادن شام و نهار و سایر شیوه ها و شگردهای ماهرانه خود را دایه عزیز تر از مادر نشان می دهند.و به محض فعل و انفعالات وفضای جدید، استان را میدانی برای جولان مقاصد فرصت طلبانه خویش می پندارند و علی رغم نداشتن مدارک و مدارج تخصصی و مهندسی مرتبط و نداشتن هیچ گونه تجربه ادعای قرار گرفتن در راس سازمان های بزرگ، آن هم دو سازمان مهم استان را دارند و همواره با تنی چند از هم پیاله های سیاسی و قومی در صدد گل الود نمودن فضای استان بر می آیند تا با  بهره جستن از  این اقدام  اهداف خود را محقق  نمایند.

رهبران  اصلاح طلب استان لازم است به هوش باشند و مواظب حرکات عوام فریبانه و عطش نفسانی این افراد باشندواجازه خودنمایی به آنها ندهند چرا که غفلت از این افراد پیامدهای منفی برای کل جریان اصلاحات به دنبال خواهد داشت.

*رمضان صادقی اصلمنبع: عصر اهواز
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان