کد خبر: 338478
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۵:۲۰

مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان دزفول گفت: محمد صالحی رزمی کار دزفولی با کسب سهمیه المپیک ساحلی به اردوی تیم ملی مازندران دعوت شد.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 8631


مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان دزفول گفت: محمد صالحی رزمی کار دزفولی با کسب سهمیه المپیک ساحلی به اردوی تیم ملی مازندران دعوت شد.

به گزارش خبرگزاری سرویس اخبار خوزستان عصر اهواز از اهواز، عباس زارع راضی مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان دزفول بیان داشت: محمد صالحی رزمی کار خوش نام دزفولی که پیش از این موفق به کسب سهمیه المپیک ساحلی ویتنام شده بود اکنون در اردوی تیم در مازندران بسر می برد تا خود را برای حضور در مسابقات المپیک ساحلی آماده کند.

وی افزود: این اردو تا ۲۱ شهریور ماه ادامه دارد و پس از آن نیز در اردوی تیم ملی که از ۲۳ شهریور ماه تا سوم مهرماه برگزار می شود شرکت خواهد کرد.

این ورزشکار دزفولی با کسب آمادگی لازم در مسابقات جهانی المپیک ساحلی که از اول مهرماه در ویتنام برگزار می شود حضور خواهد یافت.

مسابقات المپیک ساحلی در ۲۳ رشته ورزشی از جمله فوتبال و والیبال ساحلی از یکم مهرماه در کشور ویتنام آغاز می شود.

محمد صالحی پیش از این در ششمین دوره مسابقات آسیایی او اسپرت (کیک بوکسینگ ام ام ای) که با حضور ورزشکاران کشورهای ایران ، لبنان ، سوریه ، افغانستان ، هندوستان ،ترکیه، بنگلادش، اندونزی و ارمنستان در اصفهان برگزار شد در مسابقات انفرادی با غلبه بر حریفان خود به مدال طلا دست یافت و عنوان بهترین بازیکن را نیز کسب کرد.

انتهای پیام/گمطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان