کد خبر: 338454
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۳:۱۸

ساسان انصاری از تیم پرسپولیس جدا شد و با حضور در دفتر باشگاه فولاد خوزستان قرارداد یک ساله خود را با تیم خوزستانی امضا کرد.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 8631


ساسان انصاری از تیم پرسپولیس جدا شد و با حضور در دفتر باشگاه فولاد خوزستان قرارداد یک ساله خود را با تیم خوزستانی امضا کرد.

به گزارش خبرگزاری سرویس اخبار خوزستان عصر اهواز از اهواز،ساسان انصاری بازیکن تیم فوتبال فولاد خوزستان که ابتدای فصل جدید رقابت های لیگ برترکشور به تیم پرسپولیس پیوسته بود روز شنبه از این تیم جدا شد و روز یکشنبه با حضور در دفتر باشگاه فولاد خوزستان قرارداد یک ساله خود را با این تیم خوزستانی امضا کرد.

وی که درفصل گذشته که یکی از بازیکنان اصلی تیم فولاد خوزستان بود ۹ گل برای این تیم به ثمر رسانده بود و عملکرد خوب این بازیکن باعث شد باشگاه فولاد خوزستان یک جای خالی تیمش را به این بازیکن تاثیرگذار اختصاص دهد.

این بازیکن با ۱۷۰ سانتیمتر قد، درسال گذشته نقش تعیین کننده‌ای در اوج‌ گیری مجدد تیم فولاد خوزستان پس از نتایج نامطلوب در نیم فصل اول داشت.

انصاری در ۲۸ بازی از مجموع ۳۰ بازی لیگ برتر در فصل گذشته برای فولاد به میدان رفت و در تمام این دیدارها بازیکن اصلی بود.

تیم فولاد خوزستان با گذشت چهار هفته از رقابت های لیگ برتر کشور در فصل ۹۶-۹۵ تنها دو امتیاز کسب کرده و در مکان آخر جدول جای دارد اما باتوجه به تعطیلی لیگ برتر پس از هفته چهارم این تیم با تقویت خود و جذب ساسان انصاری به دنبال رهایی از قعر جدول است.

لازم به یادآور است تیم فولاد خوزستان روز شنبه ۱۹ شهریور در ورزشگاه غدیر اهواز میزبان تیم سایپا البرز است.

انتهای پیام/صمطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار ایران و جهان