کد خبر: 338430
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۱:۱۸

امتیاز خبر: 95 از 100 تعداد رای دهندگان 11741


آبادان- معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار آبادان بر ضرورت انجام کار آسیب شناسی فاجعه منا و انعکاس جهانی آن به شکل گسترده و وسیع تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مسعود رئوفی عصر امروز یکشنبه در جلسه هماهنگی آئین بزرگداشت شهدای منا در محل سرسرای اجتماعات فرمانداری آبادان اظهار کرد: بر اساس دستورالعمل ارسال شده بنیاد شهید، امور ایثارگران و جانبازان کشور برنامه هایی با محوریت سپاه در سطح شهرستان اجرا می شود.

وی با بیان اینکه دولت جمهوری اسلامی به شدت پیگیر این موضوع از مجاری قانونی است، افزود: دولت به دنبال زنده کردن خون به ناحق ریخته شده شهدا منا است تا مورد بی توجهی قرار نگیرد.

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار آبادان اضافه کرد: حادثه منا برای همیشه در تاریخ ماندگار خواهد بود و دولت عربستان نیز در مقابل این اقدام فجیع بایستی جوابگو باشد.

رئوفی تصریح کرد: به طور قطع سعودی ها بایستی به اشتباهات خود اعتراف کنند و اگر چنین نکردند در دادگاههای بین المللی این مسئله پیگیری می شود.

وی در پایان یادآور شد: امید می رود تا پیگیری حقوقی و قانونی این فاجعه، زمینه تامین آرامش خانواده های عزیز از دست داده را سبب شود.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان