یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 338336
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۶

مدیر عامل شرکت شهرک های کشاورزی اعلام کرد: در دولت یازدهم 14 مجتمع گلخانه ای به مساحت 395 هکتار به متقاضیان و سرمایه گذاران واجد شرایط واگذار شده است.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 14225

[ad_1]

مدیر عامل شرکت شهرک های کشاورزی اعلام کرد: در دولت یازدهم ۱۴ مجتمع گلخانه ای به مساحت ۳۹۵ هکتار به متقاضیان و سرمایه گذاران واجد شرایط واگذار شده است.

به گزارش عصر اهواز از وزارت جهاد کشاورزی، مهندس سید نظام الدین سجادی گفت: زیر ساخت های این مجتمع های گلخانه ای توسط این شرکت آماده و تحویل متقاضیان شده است.


وی اظهار داشت: این مجتمع های گلخانه ای ظرفیت تولید ۴۰۰ تن خیار در هر هکتار و ۳۵۰ تن گوجه فرنگی در هر هکتار را دارند.


به گفته سجادی، ۱۴ مجتمع گلخانه ای در استان های اردبیل، ایلام، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، تهران، جنوب کرمان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، گلستان، کردستان و همدان واگذار شده اند.


وی تصریح کرد: ۱۱۹ هکتار از اراضی دارای زیرساخت در قالب پنج مجتمع نیز در استان های اصفهان، چهارمحال بختیاری، کرمان، گلستان و کردستان در مراحل پایانی واگذاری قرار دارند که به تدریج با معرفی سازمان های جهاد کشاورزی استان ها و با انجام فراخوان به متقاضیان واجد شرایط واگذار می شود.


سجادی صدور ۱۴ پروانه تاسیس ایجاد شهرک کشاورزی، ارزیابی ۳۷ مجتمع و شهرک کشاورزی دارای اولویت برای واگذاری، انجام عملیات تکمیل زیر ساخت، انجام مطالعات طراحی ۲۱ مجتمع گلخانه ای نیمه تمام، انجام مطالعات آمایش و استعداد یابی در ۱۳ استان کشور را از دیگر اقدامات این شرکت طی دو سال اخیر برشمرد.


وی با بیان این که شهرک های کشاورزی مجموعه ای از مجتمع های کشاورزی، دامی و شیلاتی هستند، گفت: وظیفه اصلی شرکت شهرک های کشاورزی، مدیریت و پشتیبانی از زنجیره تولید کشاورزی در این مجتمع ها است.


سجادی افزود:  بر این اساس راهبری و توسعه زیرساخت ها، نظارت، برنامه ریزی، مطالعه و طراحی و احداث شهرک های کشاورزی، حمایت و پشتیبانی از توسعه بازار، ارایه خدمات مربوط به گسترش تاسیسات زیربنایی و جلب سرمایه گذاران و کارآفرینی بر عهده این شرکت می باشد.


 

[ad_2]منبع: ایلنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان