یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 338309
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۹

امتیاز خبر: 95 از 100 تعداد رای دهندگان 11741


اهوازـ شهردار شوشتر گفت: متاسفانه چند متولی بودن بخش گردشگری در این شهر باعث توقف پروژه های بسیاری شده است.

مهراب فلسفی زاده در گفتگو با خبرگزاری مهر اظهار کرد: شهر شوشتر گردشگرپذیر است و متاسفانه در این زمینه چند متولی بودن مشکلات بسیاری را ایجاد کرده است البته شهرداری این شهر با ارائه مجوزهای متعدد در راستای احداث فضاهای مختلف همچون تبدیل خانه های تاریخی به شربت خانه و یا رستوران فعالیت های بسیاری در این زمینه در حال انجام دارد.

وی همچنین در خصوص بافت تاریخی بازار این شهر افزود: فاز اول جداره سازی معابر بازار اصلی شهر در حال انجام گرفتن است و به صورت کلی همه معابر اصلی شهر یا پیاده روسازی شده و یا در حال پیاده رو سازی هستند.

فلسفی زاده تصریح کرد: در بازه زمانی ۱۰ ماهه بیش از ۴۰ کیلومتر پیاده رو سازی در نقاط پراکنده شهر صورت گرفته که عمده این فعالیت های در مرکز شهر بوده است. به منظور ساماندهی مسیرهای پیاده راه نیز طرحی ترکیبی در بلوار عمار شهر شوشتر انجام گرفت که خوشبختانه اجرای این طرح با استقبال بسیاری از سوی شهروندان مواجه شده است.

شهردار شوشتر اضافه کرد: فاز اول این طرح به صورت کامل اجرا شده و فاز دوم نیز در این زمان به پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصد رسیده است این طرح شامل احداث پیاده راه، فضای سبز و سایر خدمات تفریحی است.

وی با اشاره تخصیص نیافتن اعتبار در زمینه توسعه ساحل این شهر عنوان کرد: در بخش ساحل سازی اعتباراتی از طریق منابع استانی به شهر شوشتر تخصیص نگرفت و این مسئله باعث شده تا در این زمنیه از اعتبارات داخلی استفاده شود که همین امر روند خدمات رسانی را کند می کند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان