یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 338295
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۹

میزان تولید کنسانتره زغال سنگ 2 شرکت طبس و البرز مرکزی (وابسته به ایمیدرو)، طی 5 ماهه نخست امسال، 38 درصد رشد یافت.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 14225

[ad_1]

میزان تولید کنسانتره زغال سنگ ۲ شرکت طبس و البرز مرکزی (وابسته به ایمیدرو)، طی ۵ ماهه نخست امسال، ۳۸ درصد رشد یافت.

به گزارش عصر اهواز به نقل از روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، شرکت های زغال سنگ طبس و البرز مرکزی از ابتدای فروردین تا پایان مرداد، ۲۲۲ هزار و ۸۹۵ تن کنسانتره زغال سنگ تولید کردند. اما این رقم در مدت مشابه سال گذشته، ۱۶۲ هزار و ۶۹ تن بود. از این میزان، ۱۷۷ هزار و ۸۱۶ تن توسط «شرکت زغال سنگ طبس» و ۴۵ هزار و ۷۹ تن از سوی «شرکت زغال سنگ البرز مرکزی» تولید شد.   همچنین شرکت های زغال سنگ طبس و البرز مرکزی طی ۵ ماهه نخست امسال، ۶۸۰ هزار و ۴۲۰ تن زغال سنگ استخراج کردند که در مقایسه با رقم مدت مشابه سال گذشته (۴۳۶ هزار و ۴۳۷ تن)، ۵۶ درصد رشد نشان می دهد. در این میان، «شرکت طبس» ۶۰۲ هزار و ۲۹۹ تن و «شرکت البرز مرکزی» ۷۸ هزار و ۱۲۱ تن استخراج کرد.


میزان ارسال کنسانتره زغال سنگ این شرکت ها به مشتریان طی مدت یاد شده (۲۵۲ هزار و ۴۳۸ تن) نسبت به آمار مدت مشابه سال قبل (۱۹۲ هزار و ۸۲۰ تن)، حاکی از افزایش ۳۱ درصدی ارسال این نوع محصول است. میزان ارسال کنسانتره شرکت های طبس و البرز مرکزی به ترتیب ۲۰۷ هزار و ۱۰۲ تن و ۴۵ هزار و ۳۳۶ تن بود.


بنا به این گزارش، شرکت های زغال سنگ طبس و البرز مرکزی طی مرداد ماه جاری ۳۸ هزار و ۷۸۴ تن کنسانتره زغال سنگ «تولید»، ۱۰۷ هزار و ۸۲۱ تن ماده معدنی «استخراج» و ۴۳ هزار و ۳۸۵ تن کنسانتره «ارسال» کردند که در مقایسه با آمار مدت مشابه سال ۹۴ به ترتیب ۲ درصد افزایش، ۱۰۵ درصد افزایش و ۳ درصد کاهش نشان می دهد.


 

[ad_2]منبع: ایلنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان