یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 338050
تاریخ انتشار: شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۵

امتیاز خبر: 95 از 100 تعداد رای دهندگان 11741


اهواز ـ معاون امور فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی کشور گفت: تعزیه در کشور بسیار مهم است ولی در کل کشور ساماندهی نشده و رها شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام حسین روحانی نژاد عصر امروز شنبه با ورود به خوزستان به منظور افتتاح نمایشگاه شمیم حسینی (فروش محصولات مورد نیاز هیئت های مذهبی) در جمع خبرنگاران اظهار کرد:‌ این نمایشگاه سومین نمایشگاهی است که در سطح کشور برگزار می شود و اولین استان تهران، دومین اصفهان و در نهایت امروز خوزستان اقدام به برگزاری کردند.

وی افزود: این نمایشگاه فرصتی را ایجاد می کند که مردم آمادگی بیشتری را برای ارائه خدمت در ایام ماه محرم داشته باشند. چنین نمایشگاه هایی شور و احساس محرم را نیز ایجاد می کنند.

معاون امور فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی کشور با اشاره به اینکه اصحاب فرهنگ و رسانه را در نمایشگاه مستقر کنید، تصریح کرد:‌ هیئات مذهبی همه به دنبال این هستند که مراسم های خود را باشکوه و عظمت بیشتری برگزار کنند که در این زمینه نیازمند اقلام فرهنگی و غیرفرهنگی هستند.

روحانی نژاد ادامه داد:‌ اگر سازمان تبلیغات اسلامی اقدام به برگزاری نمایشگاهی کند که یارانه های مناسب را در اختیار هیئات قرار دهد و محصولات را نیز با قیمت مناسب ارائه کند، خیلی خوب است و شور و شوق هیئات بیشتر می شود.

نمایشگاه باید یک جریان فرهنگی را ایجاد کند

وی با تأکید بر اینکه نمایشگاه باید یک جریان فرهنگی را ایجاد کند، عنوان کرد:‌ لازم است که بایدها و نبایدها را نیز در این نمایشگاه بیان کنند. مثلا غرفه هایی باشد که به هیئات اعلام کنند مجاز به استفاده از این اقلام هستند و در مقابل غرفه هایی به معرفی اقلامی که نباید مورد استفاده قرار بگیرد، بپردازند.

معاون امور فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی کشور با تأکید بر لزوم آسیب شناسی و بیان آفت ها در این نمایشگاه بیان کرد: توجه به آسیب شناسی در نمایشگاه خیلی خوب و مؤثر است.

روحانی نژاد خطاب به رئیس سازمان تبلیغات اسلامی خوزستان یادآور شد: کانال های شبکه های مجازی را راه اندازی کنید تا مسائل مربوط به نمایشگاه را در شبکه های مجازی اطلاع رسانی کنید. همچنین در این بین نیز می توانید نظرات مختلف را هم دریافت کنید.

وی اضافه کرد:‌ بیان مطالب و دریافت همزمان نظرات در زمینه مصون سازی عزاداری ها بسیار مفید و مؤثر است.

معاون امور فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی کشور تأکید کرد: ‌در این میان باید به بحث فرهنگ بومی استان نیز در برگزاری نمایشگاه توجه خاصی داشته باشید.

روحانی نژاد در پایان گفت: تعزیه در کشور بسیار مهم است ولی در کل کشور ساماندهی نشده و رها شده است. همچنین محتوا در این زمینه عمده مسئله مهمی است که نوعا مخدوش شده و باید نسبت به محتواسازی بیشتر اهمیت بدهیم.منبع: مهر
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان