کد خبر: 337970
تاریخ انتشار: شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۶:۳۴

ورزشکار خوزستانی تیم‌ملی فوتبال پنج‌نفره کم‌بینایان و نابینایان گفت : تقریبا یک سالی است که در اردوها به سر می‌بریم و بسیار سخت مشغول به تمرین هستیم.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 8631


ورزشکار خوزستانی تیم‌ملی فوتبال پنج‌نفره کم‌بینایان و نابینایان گفت : تقریبا یک سالی است که در اردوها به سر می‌بریم و بسیار سخت مشغول به تمرین هستیم.


به گزارش خبرگزاری سرویس اخبار خوزستان عصر اهواز از اهواز،محمد حیدری ،ورزشکار خوزستانی تیم‌ملی فوتبال پنج‌نفره کم‌بینایان و نابینایان بیان کرد: پیش‌بینی می‌کنم که بتوانیم ایران را در فینال ببینیم و اگر این‌گونه شود، فقط برای رسیدن به مدال طلا تلاش می‌کنیم.

محمد حیدری اظهارداشت: وی ادامه داد: ‌در شرایط خوبی به سر می‌بریم و تیم به ۹۵ درصد از آمادگی دست پیدا کرده است و امیدوارم مردم دعا کنند تا در ریو بتوانیم روی سکو باشیم.

 این ورزشکار نابینا افزود: ‌المپیک است و تیمی نمی‌آید که زنگ تفریح باشد و هر تیمی که در این میدان بزرگ شرکت می‌کند به سختی موفق به کسب سهمیه شده است. تیم‌های خیلی خوبی در این مسابقات حضور دارند.

وی در ارزیابی از حریفان تیم‌ملی در این مسابقات، تصریح کرد:‌ برزیل یکی از حریفان ما در مرحله مقدماتی است و یادم نمی‌آید که تاکنون این تیم در مسابقه‌ای دوم شده باشد و همیشه اول بوده است. با این وجود ما با شجاعت مقابل برزیل بازی می‌کنیم و توانایی این را داریم که به برزیل نبازیم.

حیدری اظهارداشت: ‌دیگر تیم هم‌گروه ما ترکیه است که قبلا هم با این تیم بازی کرده‌ایم. ترکیه حتی در المپیک لندن نیز حریف ما بود و توانستیم آن‌ها را شکست دهیم. تیم ما بهتر از ترکیه است.

وی افزود: دیگر حریف‌مان هم تیم مراکش است که از این تیم شناختی نداریم ولی این تیم را دست کم نمی‌گیریم. به هر حال ما با توجه به توانایی‌هایی که داریم، می‌توانیم بازی برابر تیم‌های ترکیه و مراکش را با برد پشت سر بگذاریم.

 این ملی‌پوش خوزستانی گفت:‌ امیدوارم در ریو به مدال برسیم تا تلاش‌های‌مان و اردوهای سختی که طی این چند ماه پشت سر گذاشته‌ایم، بی‌نتیجه نماند. پیش‌بینی می‌کنم که بتوانیم ایران را در فینال ببینیم و اگر این گونه شود، فقط برای رسیدن به مدال طلا تلاش می‌کنیم.

 وی در پایان عنوان کرد: ‌کار آسانی در پارالمپیک نداریم و هیچ تیمی هم آسان نیست و میدان سختی را پیش ‌رو داریم.

انتهای پیام/ممطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان