یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 337964
تاریخ انتشار: شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۶:۲۸

فرمانده نیروی زمینی ارتش در جریان بازدید از یگان‌های نیروی زمینی درمنطقه سیستان و بلوچستان، از تیپ ۱۸۸ بازدید کرد.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 14225

[ad_1]

فرمانده نیروی زمینی ارتش در جریان بازدید از یگان‌های نیروی زمینی درمنطقه سیستان و بلوچستان، از تیپ ۱۸۸ بازدید کرد.

به گزارش عصر اهواز، امیر احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش وی در جمع کارکنان تیپ ۱۸۸ گفت: آمادگی رزمی نیروهای مسلح موجب بازدارندگی دشمن خواهد شد و ولایتمداری کارکنان خدوم نیروهای مسلح تحت زعامت مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا(حفظه الله) در عرصه‌های نبرد پیروز خواهند شد.


او تاکید کرد: تیپ ۱۸۸ زرهی سرمایه و نقطه اتکا و امید نظام در منطقه سیستان و بلوچستان است و همواره  آماده، با نشاط، قوی، هوشیار و پا برجاست و باید همیشه در حفظ و ارتقای عملیات رزمی خود تلاش کند.


فرمانده نیروی زمینی ارتش همچنین با حضور در منزل شهید سرباز عباسعلی حسنی در جمع خانواده این شهید اظهار کرد: شهدا به خاطر حفظ اعتقادها و باورها به صورت خالصانه و داوطلبانه وارد میادین نبرد شدند و شما نیز هم‌تراز خود شهیدان هستید و امروز به برکت خون همین شهداست که مسئولان سیاسی کشور با اقتدار و با پشتوانه قوی با دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در تمامی صحنه ها به مذاکره می‌پردازند.

[ad_2]منبع: ایلنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان