کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 337956
تاریخ انتشار: شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۵:۰۲

دبیر فدراسیون بسکتبال می‌گوید: برای رعایت استانداردهای فیبا، سالن 12هزار نفری آزادی میزبان مسابقات آسیا چلنج شد.
امتیاز خبر: 92 از 100 تعداد رای دهندگان 8423


دبیر فدراسیون بسکتبال می‌گوید: برای رعایت استانداردهای فیبا، سالن ۱۲هزار نفری آزادی میزبان مسابقات آسیا چلنج شد.

با وجود اینکه کمتر از یک هفته به آغاز رقابتهای بسکتبال فیبا آسیا چلنج تهران، باقی مانده است، نگرانی‌ها و انتقاداتی نسبت به محل برگزاری مسابقات، تبلیغات و اطلاع‌رسانی آن وجود دارد.


در همین رابطه علی توفیق، دبیر فدراسیون بسکتبال به خبرگزاری ورزشی عصر اهواز گفت: نگرانی‌ها درباره تبلیغات و اطلاع‌رسانی برای حضور مردم کاملا بی‌مورد است. تبلیغات به اندازه کافی صورت گرفته است و طی مذاکراتی که با مسئولان شهرداری داشتیم، بیلبوردها و پوسترهای تبلیغاتی این مسابقات از امروز در سطح شهر نصب می‌شود.


وی افزود: در بحث اطلاع‌رسانی نیز تیزرهایی توسط همکاران ما در فدراسیون بسکتبال ساخته شده که قرار است از شبکه‌های سه و ورزش پخش شود.


توفیق درباره انتخاب سالن ۱۲هزارنفری آزادی برای این مسابقات و نگرانی از پر نشدن سالن نیز گفت: طبق استاندارد‌های فیبا، گنجایش محل برگزاری این مسابقات باید بالای ۴هزارنفر باشد که با توجه به شرایط و امکانات موجود، سالن ۱۲هزارنفری آزادی  برای برگزاری مسابقات انتخاب شد.


توفیق در پایان ابراز امیدواری کرد با تبلیغات صورت گرفته این سالن در روز برگزاری مسابقات، خالی نماند.


رقابتهای بسکتبال فیبا آسیا چلنج از روز نوزدهم شهریور به میزبانی تهران و با حضور ۱۲ تیم آغاز خواهد شد و تیم ایران در گروه  سوم  با عراق  و قطر همگروه است.


 


 


 


 


 


 منبع: ایلنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان