کد خبر: 337947
تاریخ انتشار: شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۴:۳۳

شهردار رامهرمز گفت: خدمات شهری شهرداری این شهر با کسب مجوز از شورای اسلامی شهر از صفر تا صد به پیمانکار واگذار شد.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 8631


شهردار رامهرمز گفت: خدمات شهری شهرداری این شهر با کسب مجوز از شورای اسلامی شهر از صفر تا صد به پیمانکار واگذار شد.

به گزارش خبرگزاری سرویس اخبار خوزستان عصر اهواز از اهواز،عبدالحسین حسینی ،شهردار رامهرمزاظهار کرد: اولین مطالبه شهروندان از شهرداری بحث آسفالت است که در سال جاری تاکنون ۱۲۰ هزار مترمربع از معابر شهری را روکش و عملیات آسفالت انجام داده‌ایم که بالغ‌بر ۳ میلیارد تومان است.

وی افزود: البته تا رسیدن به مرحله مطلوب و رضایت‌مندی حداکثری مردم فاصله‌داریم که در صورت همکاری مدیران استانی به آن مرحله هم خواهیم رسید.

شهردار رامهرمز تصریح کرد: نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس یک هزار و ۳۵۰ تن آسفالت در سال جاری در اختیار این شهرداری قرارداد که توانستیم بین دو منطقه لرکی آباد و روستای کریم را آسفالت کنیم.

وی گفت: در سال جاری پارک‌های محله‌ای را بهسازی و مشکلات فنی روشنایی برخی مناطق را حل کرده و مابقی نیز با همکاری اداره برق در حال برطرف کردن هستیم.

حسینی بیان کرد: به‌زودی سیستم یکپارچه شهرداری به‌صورت اتوماسیون درخواهد آمد و از انجام امور اداری شهرداری از حالت سنتی خارج خواهد شد که نتیجه آن امنیت اسناد شهرداری و ارائه خدمات بهتر به شهروندان است.

شهردار رامهرمز در پایان گفت: خدمات شهری شهرداری را با کسب مجوز از شورای شهر از صفر تا صد به پیمانکار واگذار کردیم که به‌زودی آغاز به کار خواهد کرد.

انتهای پیام/ممطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان