کد خبر: 337845
تاریخ انتشار: جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۵

امتیاز خبر: 95 از 100 تعداد رای دهندگان 11741


اهواز ـ رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خوزستان از اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده به مواد مخدر در سطح شهرستان اهواز خبر داد.

سرهنگ یداله امیری در گفتگو با خبرگزاری مهر اظهار کرد: در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی،  پاکسازی نقاط آلوده و جرمخیز با هدف مبارزه با خرده فروشان مواد مخدر و معتادان با حضور معاون دادستان دادسرای عمومی و انقلاب اهواز، فرمانده انتظامی شهرستان اهواز و مأموران انتظامی یگان امداد، دوایر عملیات ویژه و عملیات شهری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و مرکز استان در یکی از مناطق کلانشهر اهواز به اجرا درآمد.

وی افزود: در اجرای این طرح سه باب منزل خالی از سکنه که پاتوق معتادان و خرده فروشان مواد مخدر و باعث ناامنی و نارضایتی ساکنان محل شده بود، به دستور معاون دادستان اهواز و همکاری شهرداری اهواز با یک دستگاه لودر تخریب و یک باب منزل دیگر نیز در این راستا پلمپ شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خوزستان تصریح کرد: در پایان پاکسازی، ساکنان محل از زحمات پلیس در راستای برخورد با سوداگران مرگ قدردانی کردند.

امیری در پایان گفت: طرح مبارزه قاطع با خرده فروشان و هنجارشکنان با همکاری دستگاه قضایی توسط پلیس خوزستان با تمام توان استمرار خواهد داشت.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان