کد خبر: 337720
تاریخ انتشار: جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۶

عصر اهواز - نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: خرید و استفاده از محصولات خارجی که مشابه داخلی دارند، خیانت به کشور است.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 12500

آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری در خطبه‌های نماز جمعه مرکز خوزستان با بیان اینکه غرب زدگی نوعی بیماری فرهنگی است، اظهار داشت: خرید و استفاده از محصولات خارجی که مشابه داخلی دارند، خیانت به کشور است.

وی افزود: غرب زدگی نگاه به داخل را کاهش می‌دهد و ایمان به توان داخلی را سست می‌کند. این نگاه مشکلات زیادی برای کشور ایجاد می‌کند که امیدواریم با فرهنگی غنی و تمدن اسلامی مردم این نگاه برطرف شود.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان گفت: مردم این روزها مشغول خرید نوشت افزار و لوازم التحریر برای سال تحصیلی جدید هستند و امیدواریم با حمایت از تولیدات داخلی و خرید این لوازم التحریر برای ایجاد اشتغال و کمک به افزایش تولیدات داخلی کمک کنند و برای تحقق اقتصاد مقاومتی گام‌های عملی بردارند.

وی بیان کرد: اقتصاد مقاومتی امروز راهگشای خروج از مشکلات داخلی در حوزه اقتصاد کشور است که کلیدواژه مهم این نوع از اقتصاد خروج از اقتصاد وابسته به نفت و محصولات نفتی است.

امام جمعه اهواز با اشاره به سالروز ایجاد پدافند هوایی در کشور عنوان کرد: پدافند هوایی در ایران موفقیت‌های چشم گیری کسب کرده و به حق در سال‌های اخیر توانسته نقش مهمی در حفاظت از ایران اسلامی ایفا کند.منبع: رهیاب
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان