کد خبر: 337714
تاریخ انتشار: جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۱

جواد نکونام که شب گذشته، مقابل تیم ملی قطر اولین حضور خود به عنوان مربی‌ را تجربه می‌کرد توانست رکورد جدیدی از خود به ثبت برساند.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 12500

به گزارش خبرگزاری ورزشی عصر اهواز، جواد نکونام، مربی تیم ملی فوتبال کشورمان که فصل گذشته از فوتبال خداحافظی کرده بود با نظر کی‌روش به کادرفنی تیم ملی اضافه شد.

 

نکونام که سابقه ۸ سال حضور در لالیگا را دارد، بازوبند کاپیتانی تیم اوساسونا را به بازو می‌بست و تنها بازیکن ایرانی است که در لالیگا به عنوان کاپیتان بازی می‌کرد. وی همچنین بیشترین بازی ملی را در اختیار دارد.

 

جواد نکونام که شب گذشته، مقابل تیم ملی قطر اولین حضور خود به عنوان مربی‌ را تجربه می‌کرد توانست رکورد جدیدی از خود به ثبت برساند. او در نخستین بازی‌ که به عنوان مربی روی نیمکت تیم ملی نشست از بازی اخراج شد!

 

پیش از او سابقه نداشته است که مربی تیم ملی ایران در اولین حضور خود  روی نیمکت و اولین تجربه مربی‌گری فوتبالی‌اش از دارو کارت قرمز بگیرد!

 

نکونام پس از به ثمر رسیدن گل نخست ایران به سمت نیمکت قطری ها رفت که پس از آن حاشیه‌های به وجود آمد و داور وی را از نیمکت اخراج کرد بنابراین او از بازی بعدی ایران مقابل چین نیز محروم است و حتی احتمال محرومیت های جدیدتر از سوی AFC نیز برای او وجود دارد.

 

نکونام

 منبع: ایلنا
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان