کد خبر: 337669
تاریخ انتشار: جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۴:۲۰

نماينده ولي فقيه در خوزستان گفت: جانبازان حقانيت نظام جمهوري اسلامي را ثابت مي کنند.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: جانبازان حقانیت نظام جمهوری اسلامی را ثابت می کنند.

به گزارش خبرگزاری سرویس اخبار خوزستان عصر اهواز از اهواز،آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری در آئین افتتاح مرکز توانبخشی جانبازان قطع نخاعی بنیاد شهید خوزستان در اهواز که با حضور جمعی از مسئولان ملی و استانی برگزار شد، با بیان اینکه شهدا جان خود را برای انقلاب و اسلام دادند، اظهار کرد: جانبازان و خانواده های آنها ولی نعمتان ما هستند، جانبازان از خود ، خانواده و فرزندانشان گذشتند.

وی تاکید کرد: خدا خواست جانبازان به عنوان سند زنده اثبات مظلومیت نظام، شهید نشوند و با این حالت به اسلام خدمت کنند.

امام جمعه اهواز تصریح کرد: جانبازان با این حالت به اسلام خدمت می کنند و مظلومیت اسلام، مقام معظم رهبری و نظام را به نمایش می گذارند و هرکسی این افراد والامقام را ببنید متوجه مظلومیت نظام می شود.

آیت الله موسوی جزایری عنوان کرد: جانبازان زجرهایی را تحمل می کنند که هر لحظه آن ثواب است و این افراد با حیات جانباز خود به اسلام و نظام اسلامی خدمت می کنند.

وی اضافه کرد:  جانباز بودن مقام معظم رهبری افتخار بزرگی برای کشور است و برای خود جانبازان هم باعث افتخار است که رهبر انقلاب جزو صنف آنها است.

نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: از شخصیت جانبازان قدردانی و از این حرکت بنیاد شهید و همچنین حمایت های استاندار خوزستان برای راه اندازی مرکز توانبخشی تشکر می کنم.

انتهای پیام/گمنبع: باشگاه خبرنگاران جوان
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان