کد خبر: 337606
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۷

رییس مرکز بهداشت شرق اهواز با اشاره به عرضه آب شرب در سطح شهر گفت: بر وضعیت عرضه آب در مصلی اهواز و آب مدارس نظارت می شود.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


رییس مرکز بهداشت شرق اهواز با اشاره به عرضه آب شرب در سطح شهر گفت: بر وضعیت عرضه آب در مصلی اهواز و آب مدارس نظارت می شود.

به گزارش خبرگزاری سرویس اخبار خوزستان عصر اهواز از اهواز، دکتر آرش یلالی رییس مرکز بهداشت شرق اهواز اظهار کرد:‌ بهداشت آب مصرفی اماکن عمومی و محل تجمع افراد بسیار مورد تاکید است؛ در این خصوص اقداماتی در جهت حفظ بهداشت آب مصرفی امکان عمومی و محل تجمع افراد مانند مصلی شهر، ‌پادگان ها و مدارس انجام می شود.

وی افزود: ‌کلرزنی، جلبک زدایی، میکروب زدایی مخازن و همچنین نظارت بر تامین آب مورد استفاده با هماهنگی عوامل این امکان و اداره آبفا انجام می شود.

رییس مرکز بهداشت شرق اهواز با بیان این که بر وضعیت تامین آب نمازگزاران در مصلی نظارت می شود، تصریح کرد:‌ در این خصوص مواردی نیز به عوامل اجرایی مصلی آموزش داده خواهد شد. از سوی دیگر با توجه به فصل بازگشایی مدارس اقداماتی در خصوص عرضه آب شرب در مدارس نیز انجام خواهد شد و جلساتی با مدیران مدارس برگزار می شود تا با شرایط بهتری به استقبال بازگشایی مدارس برویم .

یلالی در خصوص عرضه آب در معابر شهری نیز گفت: ‌وظیفه نیروهای بهداشت این است که در هر محل که آب عرضه می شود نمونه گیری کنند و آبهایی که به عنوان آب مصرفی عرضه می شود، مورد بررسی قرار گیرد.

وی ادامه داد:‌ از عرضه آبهایی که نتایج آزمایش آن نامطلوب باشد جلوگیری می شود و اقداماتی در این خصوص انجام می شود.

انتهای پیام/گمنبع: باشگاه خبرنگاران جوان
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان