یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 337588
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۶

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان بر تلاش تمام سازمان‌ها و دستگاه‌های ذیربط حوزه ساختمان برای كاهش قیمت تمام شده ساختمان به هر طریقی تاکید کرد.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

[ad_1]

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان بر تلاش تمام سازمان‌ها و دستگاه‌های ذیربط حوزه ساختمان برای کاهش قیمت تمام شده ساختمان به هر طریقی تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری سرویس اخبار خوزستان عصر اهواز از اهواز، منوچهر رحمانی مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان اظهار کرد: با توجه به این‌که اکنون در بخش مسکن رکود وجود دارد، باید از شهرداری تا سازمان نظام مهندسی، اداره کل ثبت اسناد، اداره کل راه و شهرسازی و … همه و همه کمک کنیم تا قیمت تمام شده ساختمان به هر طریقی که ممکن است کاهش یابد.

وی با بیان اینکه اداره کل ثبت اسناد باید درک درستی از وضعیت فعلی داشته باشد، تصریح کرد: باید پیگیر این مسئله باشیم که صنعت مسکن استان را رونق دهیم و با تشکیل جلساتی میان سازمان های ذیربط حوزه ساختمان، پیگیر کاهش قیمت تمام شده باشیم و با یک نگاه واحد به رونق صنعت ساختمان کمک کنیم.

رحمانی با اشاره به لزوم حمایت از ساخت و ساز و کاهش قیمت تمام شده ساختمان خاطرنشان کرد: با توجه به این که اکنون در کشور سیاست‌های اقتصاد مقاومتی پیگیری می‌شود، باید به دنبال کاهش هزینه تمام شده ساختمان باشیم.

وی ادامه داد: به نظرم باید یک جلسه میان اداره کل راه و شهرسازی، اداره کل ثبت اسناد، شهرداری و انبوه سازان استان برگزار شود تا فرایندهای فعلی که در خصوص برون‌سپاری برخی تکالیف قانونی بخش دولتی به بخش خصوصی وجود دارد، مورد بررسی و اصلاح قرار گیرد و حتی الامکان هزینه تمام شده مسکن کاهش یابد.

کوروش لطفی، رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان خوزستان اظهار کرد: این سازمان طبق قوانین نظام مهندسی و مقررات ملی ساختمان دارای تکالیف و وظایفی کاملا مشخص است که تفکیک واحد و نقشه برداری وظیفه جدیدی است که در چند سال اخیر به سازمان نظام مهندسی محول شد و در برخی از استان های کشور نیز انجام گرفت.

وی افزود: وظایف سازمان نظام مهندسی در حوزه طراحی و نظارت کاملا مشخص است و اگر وظیفه جدیدی خارج از حوزه وظایف قبلی برای این سازمان تعریف شود و یا برون‌سپاری از سوی بخش دولتی به این سازمان صورت بگیرد، طبیعتا این سازمان باید تعرفه‌ای بابت انجام این وظیفه جدید دریافت کند.

انتهای پیام/گ

[ad_2]منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان