کد خبر: 337582
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز ـ نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: انتظار می رود شرکت توزیع نیروی برق در زمینه پایداری شبکه، کیفیت ولتاژ و تامین روشنایی معابر اهتمام بیشتری داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری مهر، علی ساری ظهر امروز پنج شنبه در آئین افتتاح و بهره برداری از پروژه ساماندهی شبکه برق ۱۱ روستای باقی مانده از مجموع ۱۰۱ روستا از توابع شهرستان باوی، با تقدیر از زحمات دولت خدمت گزار و مجموعه شرکت توزیع نیروی برق اهواز اظهار کرد: مردم شریف ایران اسلامی ولی نعمتان ما هستند که افتخار خدمتگزاری را به ما داده اند.

وی افزود: مردم مناطق مختلف کشور از جمله روستائیان عزیز در تمام عرصه های انقلاب اسلامی حضور دارند و نقش خود را همواره در حوزه اقتصاد روستایی و همه عرصه های کشور نشان داده اند.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی، خدمات برق اهواز را مطلوب توصیف کرد و گفت: تاکنون شرکت توزیع نیروی برق خدمات بسیار مطلوبی برای مردم مناطق روستایی و شهری ارائه داده اند و انتظار می رود در همین راستا در زمینه پایداری شبکه، کیفیت ولتاژ و تامین روشنایی معابر اهتمام بیشتری داشته باشند.

دولت و مجلس ۲ بازوی مکمل هم هستند

در بخش دیگری از مراسم، جواد کاظم نسب الباجی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان باهنر و رجایی و تبریک هفته دولت عنوان کرد: اگرچه این خدمات باید خیلی وقت قبل انجام می شد و می توانستیم زودتر دین خود را به این مردم شریف ادا کنیم ولی جا دارد از همه عزیزان که بانی این امر خیر بودند و نعمت برق مطلوب را به مردم مناطق محروم ارائه می دهند تقدیر و تشکر کنیم.

وی ادامه داد: خوشحالیم که امروز تمام روستاهای کلانشهر اهواز از شبکه برق مطمئن و پایدار برخوردار هستند و امید است بتوانیم در دیگر حوزه ها همچون راه، کشاورزی، اموزش و دیگر خدمات بیشتری ارائه دهیم.

الباجی، دولت و مجلس را دو بازوی مکمل هم دانست و افزود: مجلس همواره تلاش می کند با وضع قوانین کارآمد جهت رفع مشکلات مردم به دولت کمک کند و در اینجا این قول را می دهیم همواره در کنار مردم و مسئولین هستیم تا بتوانیم برای ایرانی آباد و پیشرفته گام های استوار برداریم.

به گزارش مهر، ظهر امروز پنج شنبه طی مراسمی با حضور نمایندگان مردم کلانشهر اهواز در مجلس شورای اسلامی همچنین فرماندار شهرستان باوی و جمعی از کثیری مسئولین و معتمدین محلی در مسجد صاحب الزمان روستای شری مری، پروژه ساماندهی شبکه برق ۱۱ روستای باقی مانده از مجموع ۱۰۱ روستا از توابع شهرستان باوی با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد ریال افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.منبع: مهر
برچسب ها: ,
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار ایران و جهان