کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 337327
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


دزفول ـ رئیس اداره حفاظت محیط زیست دزفول خواستار حمایت و توجه به انجمن های محیط زیستی دزفول از سوی دستگاههای متولی در مرکز استان شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، فرهاد قلی نژاد بعد از ظهر امروز چهارشنبه در جلسه هیئت نظارت بر سازمان های مردم نهاد دزفول که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: چهار انجمن فعال در حوزه محیط زیست در سطح شهرستان دزفول وجود دارد که تاکنون فعالیتهای موثر و متعددی داشته اند.

وی افزود: اداره محیط زیست دزفول همواره در زمینه برگزاری همایش ها و جلسات امکانات وتجهیزات خود را در خدمت این انجمن های محیط زیستی قرار می دهد.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست دزفول با انتقاد از عدم توجه مرکز استان به انجمن های محیط زیست دزفول، گفت: هفته گذشته همایش تقدیر از انجمن های محیط زیست خوزستان در اهواز برگزار شد و با وجود اینکه انجمن های محیط زیست دزفول فعال ترین انجمن های استان هستند اما از آنها تقدیری به عمل نیامد که جای تاسف دارد، بنابراین باید فکری اساسی برای  حلقه مفقوده حمایت از NGO های شهرستان دزفول کرد.

قلی نژاد در پایان یادآور شد: دستگاه های دولتی شهرستان باید در زمینه هدفگذاری برای سازمان های مردم نهاد وارد عمل شوند چرا که اعضای این انجمن ها عمدتا جوان و کم تجربه هستند که نیاز است ما در راستای موفقیت این انجمن ها با آنها نهایت همکاری را داشته باشیم.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان