یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 337256
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۱

گروه موسیقی «سون» برای مدال‌آوران و قهرمانان المپیک ریو 2016 برنامه اجرا کرد.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

[ad_1]

گروه موسیقی «سون» برای مدال‌آوران و قهرمانان المپیک ریو ۲۰۱۶ برنامه اجرا کرد.

به گزارش عصر اهواز، گروه موسیقی «سون» به خوانندگی کیارش پوزشی، آرش قنادی و امیر قنادی در جشن بزرگ المپیکی آپ برای مدال‌آوران و قهرمانان المپیک ریو ۲۰۱۶ برزیل؛ قطعات محبوب، عاشقانه و خاطره انگیزی را اجرا کرد.


گروه موسیقی «سون» به خوانندگی کیارش پوزشی، آرش قنادی و امیر قنادی و همچنین با هنرنمایی بهروز علی یاری ـ نوازنده کیبورد، سعید حسن‌زاده ـ نوازنده گیتار باس، پیمان لطیفی ـ نوازنده درامز، پژمان فرهمند قوی ـ نوازنده پرکاشن، حمیدرضا نصراللهی ـ نوازنده پرکاشن، محمد رضوانی ـ نوازنده گیتار، محمد زمانیها ـ نوازنده کیبورد، احمد حضرتی ـ نوازنده بوزوکی و هادی جداری ـ نوازنده ساکسیفون برای مدال‌آوران و قهرمانان المپیک ریو ۲۰۱۶ به اجرای برنامه پرداخت و آهنگهای من بی تو می‌میرم، باور، ادعا، نرو خواهش می‌کنم، یه راهی پیش روم بذار، واست می‌میرم و دوست دارم را اجرا کرد.


مراسم تجلیل و تقدیر از افتخار آفرینان المپیک ریو به همت شرکت «آسان پرداخت» (آپ) به مدیرعاملی حامد منصوری و همچنین با حضور چهره‌های سرشناس هنری و ورزشی، از جمله؛ رضا عطاران، بهداد سلیمی، کیانوش رستمی، کیمیا علیزاده، حسن تفتیان، محمد ارزنده‌پور، مجتبی عابدینی علیرضا فغانی، رضا سخندان و محمدرضا منصوری داوران فینال فوتبال المپیک ریو، زهرا نعمتی، سیامند رحمان، دیگر ورزشکاران رشته‌های مختلف و رؤسای فدراسیون‌های ورزشی و نیز با همکاری شرکت «مبلغان یکتا نگار» به مدیریت «فریبرز سفردوست» در محل سالن همایش‌های صدا و سیما در تهران برگزار شد و طی این مراسم، از مدال‌آوران و افتخار آفرینان المپیک ریو ۲۰۱۶ برزیل تقدیر ویژه به‌عمل آمد.


در این مراسم، شرکت آسان پرداخت که حامی فدراسیون‌های وزنه‌برداری، دومیدانی و تکواندو بود؛ به وعده‌های خود در قبال ملی‌پوشان جامه عمل پوشاند و پاداش مدال‌آوران طلا در المپیک ریو که ۳۵ سکه بهار آزادی بود را اهدا کرد.


در این مراسم البته شرکت آپ اقدامات قابل تقدیر دیگری را نیز انجام داد. آسان پرداخت طبق وعده قبلی خود به بهداد سلیمی و کیمیا علیزاده هم پاداش مدال طلا را اهدا نمود و با ۳۵ سکه تمام بهار آزادی از تلاش و افتخار آفرینی قویترین مرد جهان و اولین بانوی مدال‌آور المپیک ایران قدردانی نمود.


همچنین در این مراسم، از مربیان مدال‌آوران المپیکی، رؤسای فدراسیون‌ها و همچنین داوران ارزشمند فوتبال کشورمان در مسابقات فینال المپیک تجلیل به‌عمل آمد و حسن تفتیان و محمد ارزنده‌پور ورزشکاران رشته دومیدانی به پاس تلاش در مسابقات المپیک ریو و نیز زهرا نعمتی و سیامند رحمان دو قهرمان پارالمپیک کشور مورد تقدیر قرار گرفتند.


38


 


39

[ad_2]منبع: ایلنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان