کد خبر: 337130
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۳:۴۷

اداره کل ورزش و جوانان خوزستان در آخرین ارزیابی وزارت ورزش و جوانان در سال 94 رتبه دوم کشور را به خود اختصاص داده است.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اداره کل ورزش و جوانان خوزستان در آخرین ارزیابی وزارت ورزش و جوانان در سال ۹۴ رتبه دوم کشور را به خود اختصاص داده است.

به گزارش خبرگزاری سرویس اخبار خوزستان عصر اهواز از اهواز، فرامرز کیانی زاده مدیر اداره کل ورزش و جوانان خوزستان اظهار کرد: رسانه ها همواره در شرایط سخت هم پای دستگاه های اجرایی گام برداشته و در جهت شفاف سازی و آگاهی بخشی به مردم نقش موثری را ایفا کرده اند.

وی افزود: در خوزستان نیز خبرنگاران حوزه ورزش در شرایط سخت آب وهوایی همواره یار و یاور اداره کل ورزش و جوانان و تیم های مختلف استان بوده و در جهت اطلاع رسانی نقش بسزایی داشته اند.

کیانی زاده ادامه داد: ورزش خوزستان نسبت به سال های گذشته رشد و پیشرفت چشمگیری داشته اما هیچگاه نقش رسانه های استان را در این زمینه نباید نادیده گرفت و همواره قدردان این تلاشگران عرصه اطلاع رسانی خواهیم بود.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان بیان داشت: اداره کل ورزش و جوانان یکی از گسترده ترین حوزه ها بوده و در زمینه های ورزشی ، فرهنگی و جوانان گام های موثری را در جهت رشد و تعالی ورزش خوزستان برداشته است.

وی خاطرنشان کرد: با برنامه ریزی اصولی، ورزش خوزستان توانسته رتبه دوم کشور را به خود اختصاص دهد.

این مقام مسئول اذعان داشت: به تازگی جلسه ای در خصوص اجرای ماده ۵۳ (قانون هزینه کرد یک درصد دستگاه ها برای ورزش)، با حضور جمعی از مسئولان استان برگزار و تصمیمات خوبی نیز در این زمینه اخذ شد که بی شک اجرای این سیاست تاثیر بسزایی در رشد ورزش استان و توسعه زیرساخت ها دارد.

انتهای پیام/گمنبع: باشگاه خبرنگاران جوان
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان