کد خبر: 336958
تاریخ انتشار: سه شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز ـ مدیرکل فرودگاه های استان خوزستان بر ایجاد صنایع کوچک و زودبازده در جهت توانمندسازی مددجویان و اقشار آسیب پذیر تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدرضا رضایی ظهر سه شنبه در نشست با مدیرکل کمیته امداد خوزستان با اشاره به همکاری فرودگاه های استان در راستای فراهم سازی جذب و مشارکت مردم اظهار کرد: تلاش های کمیته امداد عبادتی ارزشمند است چرا که کمک به فقرا و مستمندان عبادت است و این نهاد توانسته است حدود بسیار بالایی رضایتمند عمل کند.

وی با بیان اینکه کمیته امداد امام خمینی(ره) محور خدمت به نیازمندان و محرومان جامعه است افزود: ما در خصوص رفع فقر دغدغه زیادی داریم و چنانچه هر کسی در هر جایگاهی که باشد در راستای رفع فقر تلاش کند، فقر از این جامعه ریشه کن می شود.

مدیرکل فرودگاه های استان خوزستان ادامه داد: بر اساس اعلام مسئولان کمیته امداد استان بیشترین میزان صدقات در صندوق های صدقات بزرگ نصب شده در ادارات، دستگاههای اجرایی و اماکن عمومی استان مربوط به فرودگاه بوده و امیدواریم که همچنان تداوم داشته باشد.

رضایی با اشاره به اهمیت ایجاد صنایع کوچک و زودبازده در جهت توانمندسازی مددجویان و اقشار آسیب پذیر عنوان کرد: شرکت های هواپیمایی، نفت و گاز با حمایت از تولیدات مددجویان زمینه اشتغال افراد بیشتری را فراهم می کنند.منبع: مهر
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان