یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 336940
تاریخ انتشار: سه شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۸

در حالی که هفت ساعت از این نظرسنجی می‌گذرد، کاربران ایرانی حاضر در فضای مجازی با رجوع به حساب کاربری رسمی AFC در «توئیتر» پشت تیم‌ملی را خالی نکردند و نتیجه این نظرسنجی را به سود مردان کارلوس کی‌روش تغییر دادند.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

[ad_1]

در حالی که هفت ساعت از این نظرسنجی می‌گذرد، کاربران ایرانی حاضر در فضای مجازی با رجوع به حساب کاربری رسمی AFC در «توئیتر» پشت تیم‌ملی را خالی نکردند و نتیجه این نظرسنجی را به سود مردان کارلوس کی‌روش تغییر دادند.

به گزارش خبرگزاری ورزشی عصر اهواز، صبح امروز در حالی نظرسنجی در خصوص نتیجه دیدار تیم ملی ایران مقابل قطر در مرحله پایانی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در حساب کاربری «توئیتر» کنفدراسیون فوتبال آسیا راه‌اندازی شد، که پس از گذشت یک ساعت از آغاز این نظرسنجی از بین ۱۷۹ شرکت‌کننده، گزینه پیروزی قطر ۴۶ درصد، برد ایران ۳۹ درصد و تساوی ۱۵ درصد رأی آورده‌ بود.


کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی «توئیتر» به آدرس «theafcdotcom@» نظرسنجی در خصوص نتیجه دیدار تیم ملی ایران مقابل قطر در مرحله پایانی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه راه‌اندازی کرد که بر اساس آن از کاربران پرسیده شده «نتیجه دیدار ایران و قطر چه خواهد شد؟».


در حالی که هفت ساعت از این نظرسنجی می‌گذرد، کاربران ایرانی حاضر در فضای مجازی با رجوع به حساب کاربری رسمی AFC  در «توئیتر» پشت تیم‌ملی را خالی نکردند و نتیجه این نظرسنجی را به سود مردان کارلوس کی‌روش تغییر دادند.


در حالی که تا پایان این نظرسنجی ۱۶ ساعت وقت باقی مانده، ۱۳۴۹ کاربر در آن شرکت کرده‌اند که گزینه «برد ایران» ۷۰ درصد آرا، گزینه «برد قطر» ۲۳ درصد آرا و گزینه «تساوی» ۷ درصد آرا را به خود اختصاص داده‌‎اند.


تیم ملی کشورمان از ساعت ۲۱ پنجشنبه شب این هفته در اولین بازی خود در چارچوب مرحله پایانی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، در ورزشگاه آزادی تهران میزبان قطر است.


 

[ad_2]منبع: ایلنا
برچسب ها: ,
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان