کد خبر: 336817
تاریخ انتشار: سه شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۱:۳۲

رئیس سازمان جهاددانشگاهی استان از آغاز دوره آموزشی 2 روزه کارشناسان و مدیران شهرداری‌های استان بصره عراق از امروز در معاونت آموزشی سازمان جهاد‌دانشگاهی خوزستان خبر داد.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


رئیس سازمان جهاددانشگاهی استان از آغاز دوره آموزشی ۲ روزه کارشناسان و مدیران شهرداری‌های استان بصره عراق از امروز در معاونت آموزشی سازمان جهاد‌دانشگاهی خوزستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری سرویس اخبار خوزستان عصر اهواز از اهواز، دکتر قدرت‌الله شاکری‌نژاد اظهارداشت: مجموعه جهاد‌دانشگاهی در استان‌های مختلف ایران، در حوزه‌های مختلف علمی، پژوهشی و آموزشی فعالیت‌های گسترده‌ای دارد و حدود ۱۵۰ مرکز علمی و پژوهشی در ایران به جهاد‌دانشگاهی وابسته هستند و زیر‌نظر این مجموعه فعالیت می‌کنند.

وی افزود: مرکز آموزش‌های کوتاه‌مدت جهاد‌دانشگاهی خوزستان نیز یکی از ۱۴۰ مرکزی است که در زمینه‌ی ارائه آموزش‌های تخصصی در کشور فعالیت می‌کند و سالانه بیش از ۵۰ دوره تخصصی در زمینه‌ی خدمات شهری به شهرداری‌ها ارائه می‌دهد.

رئیس سازمان جهاددانشگاهی خوزستان با ابراز خرسندی نسبت به میزبانی از مدیران و کارشناسان شهرداری‌های بصره از کشور دوست و همسایه‌ – عراق، تصریح کرد: جهاددانشگاهی خوزستان آمادگی دارد که در حوزه‌های مختلف، دوره‌های آموزشی متعددی را برای مخاطبان از کشور عراق برگزار کند.

این دوره آموزشی هشت‌ساعته با موضوع “مدیریت خدمات شهری و بازیافت” با حضور ۶۰ نفر از کارشناسان و مدیران شهرداری‌های استان بصره عراق تا فردا (سه‌شنبه، ۹ شهریور) ادامه دارد.
انتهای پیام/گمنبع: باشگاه خبرنگاران جوان
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان