یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 336808
تاریخ انتشار: سه شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۱:۰۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز- رئیس مجمع نمایندگان خوزستان گفت: تقاضا داریم که دفاتر مجموعه‌های نفتی در خوزستان استقرار داشته باشند تا اگر حادثه و یا مشکلی پیش آمد بتوان مدیران عامل آنها را مورد سوال قرار داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام مجید ناصری نژاد بعد از ظهر امروز دوشنبه در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان خوزستان که با حضور وزیر نفت برگزار شد، اظهار کرد: از وضعیت محرومیت در استان خوزستان ناراحت هستیم و این مایه شرمندگی است.

وی افزود: ۳۷ سال از عمر انقلاب اسلامی گذشته و اکنون سال آخر دولت تدبیر و امید است و به نظرم با این وضعیت نمی شود کنار آمد.

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان تصریح کرد: با انسانیت و وجدان مسئولان نظام سازگاری ندارد که به مردم خوزستان بگوییم همه جا این مشکلات وجود دارد و به راحتی از کنار آنها بگذریم. به نظر من وضعیت فعلی این استان به هیچ وجه پذیرفتنی و قابل توجیه نیست.

حجت الاسلام ناصری نژاد ادامه داد: ۹ نفر از نمایندگان مردم خوزستان به کمیسیون انرژی رفتند آن هم به دلیل مشکلاتی که در این حوزه داریم.

نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی گلایه کرد: میل هجرت از استان خوزستان از مرز ۹۰ درصد هم گذشته است. یک زمانی همه علاقمند به مهاجرت به خوزستان بودند ولی امروز چرا برعکس شده است؟

پروژه ای برای افتتاح نیست

وی عنوان کرد: در هفته دولت یک پروژه ای که به چشم بیاید در خوزستان افتتاح نشد و برای همین هم هیچ وزیری تاکنون به استان سفر نکرد. البته بابت سفر وزیر نفت هم تقدیر می کنیم ولی پروژه ای برای افتتاح نیست.

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان تصریح کرد: این همه فعالیت در سایر استان ها انجام شد ولی حتی یک پروژه هم در خوزستان برای بهره برداری نبود که در سطح معاون رئیس جمهور و یا وزیر باشد.

حجت الاسلام ناصری نژاد، خطاب به وزیر نفت گفت: رویکرد رسیدگی به مشکلات را دارید و از این بابت ممنون هستیم ولی کمی دیر شده چراکه خوزستان در تمامی زمینه ها از جمله راه، آب و به ویژه وضعیت اسفناک مدارس مشکل دارد.

مردم هیچ تقاضای جدیدی ندارند

وی اضافه کرد: مردم شهرهای نفتی هیچ تقاضای جدیدی ندارند و آنها فقط اعلام کرده اند که وضعیت شهرهای ما را به قبل برگردانید.

نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر نفت ادامه داد: تقاضا داریم که دفاتر مجموعه های نفتی در خوزستان استقرار داشته باشند تا اگر حادثه و یا مشکلی پیش آمد بتوان مدیرعاملان آنها را مورد سوال واقع کرد.

حجت الاسلام ناصری نژاد در پایان گفت: خیلی از خریدهایی که شرکت نفت می تواند در خوزستان انجام بدهد را با قیمت های بیشتر از بیرون استان خریداری می کند. استخدام ها را باید بومی کنید و اگر نمی شود لااقل پیمانکاران بومی را انتخاب کنید که بتوانند نیروهای بومی را استخدام کنند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان