یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 336742
تاریخ انتشار: دوشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


یکی از مقامات نظامی صهیونیست در الخلیل اعتراف کرد که نظامیان رژیم صهیونیستی دست به اعدام‌ های خودسرانه در حق فلسطینی ها زده‌ اند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، «الیاهو لیبمن» از مقامات نظامی صهیونیست در شهر الخلیل به اعدام های میدانی متعدد فلسطینی ها از سوی نظامیان صهیونیست در کرانه باختری اشغالی اعتراف کرد.

وی این مطلب را روز یکشنبه در جلسه محاکمه صوری عامل شهادت «عبدالفتاح الشریف» بر زبان جاری ساخت.

این نظامی صهیونیست اعتراف کرد که چندین بار با چشمان خود دیده است که نظامیان، فلسطینیان را از ناحیه سر هدف گلوله قرار دادند. وی همچنین اعلام کرد که هیچ یک از نظامیانی که تاکنون دست به چنین اقدامی زده اند، محاکمه و بازخواست نشده اند.

«الیاهو لیبمن» مدعی شد که این اقدام به منظور جلوگیری از اجرای عملیات های مقاومتی صورت گرفته است.منبع: مهر
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان