یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 336388
تاریخ انتشار: یکشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


آبادان ـ مدیرعامل تعاونی مرزنشینان فرهنگیان آبادان از راه اندازی این تعاونی در آبادان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سید احمد موسوی ظهر امروز یکشنبه در آئین افتتاح سه پروژه خدماتی «مرکز روزانه آموزشی و توانبخشی خانواده و کودک شنوا و ناشنوا نیوشا»، «دفتر خدمات پیشخوان دولت» و «تعاونی مرزنشینان فرهنگیان اروند» در سطح شهر آبادان اظهار کرد: این تعاونی با حمایت فرماندار و در جهت تامین رفاه حال فرهنگیان آبادان و اروندکنار راه اندازی شد.

وی در ادامه افزود: در مرحله نخست ۲ هزار و ۵۰ نفر در قالب ۵۳۴ خانوار برای عضویت در این تعاونی ثبت نام کردند.

مدیرعامل تعاونی مرزنشینان فرهنگیان آبادان با اشاره به اینکه کار عضوگیری از میان فرهنگیان در مراحل بعدی نیز انجام می شود، عنوان کرد: در زمینه صدور کارتهای عضویت اعضا از سوی اداره صنعت، معدن و تجارت مشکلاتی هست که امیدواریم با پیگیری و حمایت مسئولان ذیربط رفع شود.

به گفته موسوی، تعاونی مرزنشینان فرهنگیان اروند با حدود یک میلیارد ریال اعتبار از محل دریافت حق عضویت افراد راه اندازی شده است.منبع: مهر
برچسب ها: ,
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان