کد خبر: 336335
تاریخ انتشار: یکشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


شادگان ـ رئیس اداره وزش و جوانان شادگان گفت: هم اکنون در این شهرستان ۱۱ هیئت ورزشی در رشته های مختلف فعال هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، خلیل آمله عصر امروز یکشنبه در جمع خبرنگاران این شهرستان اظهار کرد: فوتبال، کاراته، رزمی، روستایی و عشایری، کشتی، بدنسازی، تنیس روی میز، همگانی، سوارکاری، تیراندازی، پیوند اعضا و بیماری های خاص از جمله هیئت های ورزشی فعال در شهرستان شادگان هستند.

وی افزود: هدف اصلی ما گسترش ورزش و روی آوردن نوجوانان و جوانان و حتی میانسالان به ورزش است؛ چرا که ورزش سلامت جامعه را تضمین می‌کند و جوانان را از گرایشی به استفاده از مواد مخدر و ناهنجاریها دور می کند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شادگان با بیان اینکه ورزش بخشی از هویت و ارزش اجتماعی مردم شادگان بوده و  مردم این شهرستان از توسعه ورزش در سطح شهرستان استقبال کرده اند گفت: سرمایه گذاری در ورزش، جامعه ای پویا، سالم و توانمند را به ارمغان می آورد.

آمله تصریح کرد: شادگان استعداد های درخشان و فراوانی در زمینه ورزش دارد و در چند سال اخیر ورزشکاران آن در میادین مختلف ورزشی در سطح استان و کشور مدال های قهرمانی کسب کرده اند.

وی به استعدادهای ورزشی برجسته و پرشمار شادگان اشاره کرد و ادامه داد: شادگان در زمینه شمار قهرمانان کشوری و بین المللی و استانی از موقعیت شاخصی برخوردار است.

 رئیس اداره ورزش و جوانان شادگان با تاکید بر اینکه فعالیت های گروهی و همگانی کردن ورزش در اولویت اصلی این اداره قرار دارد افزود: تقویت وفاق و دوستی از ارکان مهم ورزش همگانی است.

آمله در پایان، از همکاری دستگاههای اجرایی شهرستان با اداره ورزش و جوانان و هیات های ورزشی برای داشتن ورزشی پویا و فعال در شادگان تقدیر کرد.منبع: مهر
برچسب ها: ,
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان