یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 336276
تاریخ انتشار: یکشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۷

مسابقه کتابخوانی «آسمان خبری دارد» در دزفول پایان یافت
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

[ad_1]

مسابقه کتابخوانی «آسمان خبری دارد» در دزفول پایان یافت

به گزارش خبرنگار سرویس اخبار خوزستان عصر اهواز از اهواز،مسابقه کتابخوانی «آسمان خبری دارد» با موضوع زندگانی شهید نوجوان عبدالحسین خبری در دزفول با برگزاری مراسم قرعه‌کشی از میان شرکت‌کنندگان این مسابقه پایان یافت.

در این مسابقه کتابخوانی که توسط مرکز فرهنگی دفاع مقدس دزفول برگزار شد، بیش از ۱۵۰۰ نسخه از این کتاب توزیع و ۱۲۰۰ پاسخنامه به مرکز فرهنگی ارسال شد.

در مراسم قرعه کشی این مسابقه کتابخوانی که ۴ شهریور ماه در مرکز فرهنگی دفاع مقدس دزفول برگزار شد، به ۱۱۰ نفر به قید قرعه جوایزی از جمله دو سفر زیارتی کربلا، ربع سکه و .. اهدا شد.

در این مراسم عظیم سرافراز، به عنوان یکی از دوستان نزدیک و همرزم شهید عبدالحسین خبری پیرامون شخصیت شهید سخنرانی کرد.

انتهای پیام/و

[ad_2]منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان