یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 336001
تاریخ انتشار: جمعه ۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۶

یعقوب کریمی یکی از بازیکنان مصدوم استقلال از امروز به تمرینات این تیم بازخواهد گشت.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

[ad_1]

یعقوب کریمی یکی از بازیکنان مصدوم استقلال از امروز به تمرینات این تیم بازخواهد گشت.

به گزارش عصر اهواز، یعقوب کریمی،هافبک استقلال که چند روزی را به‌دلیل مصدومیت در تمرین آبی‌پوشان غایب بود از امروز دویدن دور زمین را آغاز می‌کند.


با وجود اینکه گفته می‌شد یعقوب کریمی دچار کشیدگی عضله شده است اما غیبت او تنها به دلیل گرفتگی عضله بوده است و این بازیکن از امروز در تمرینات استقلال شرکت خواهد کرد.


کریمی بعد از چند روز نرم دویدن دور زمین می‌تواند به تمرینات گروهی اضافه شود. با توجه به این که کریمی به احتمال زیاد دفاع چپ استقلال در بازی‌های آینده خواهد بود بازگشت او خیال منصوریان را راحت خواهد کرد. 


 

[ad_2]منبع: ایلنا
برچسب ها: ,
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان