کد خبر: 335996
تاریخ انتشار: جمعه ۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۶

ایلنا: حفظ سرعت مطمئنه، نکته ای است که بسیاری از رانندگان آن را جدی نمی گیرند و رعایت نکردن آن ظرف ٢٤ ساعت گذشته، جان ٥ نفر از هم وطنانمان را گرفته است.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


به گزارش عصر اهواز، رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا درباره تصادف اول گفت: واژگونی سواری زانتیا در استان سیستان و بلوچستان منجر به حریق خودرو و کشته شدن یک نفر و مجروح شدن ٣ نفر شده است.علت این تصادف که ساعت ١٣ دیروز در محور ایرانشهر-بم کیلومتر ١٩۵ اتفاق افتاده، تخطی از سرعت مطمئنه بوده است.


سرهنگ رحمانی با اشاره به دومین تصادف روز گذشته، اظهار کرد: در این تصادف یک دستگاه  سواری پژو پارس بوده در استان خراسان جنوبی واژگون شد.


وی با بیان اینکه این تصادف ساعت ١۵:۴۶ دیروز در محور روستایی نوغاب به کرغنج کیلومتر ۵۶ اتفاق افتاده، گفت:” علت این حادثه نیز تخطی از سرعت مطمئنه بوده است.” متاسفانه دراین حادثه هم یک نفر کشته داشته و ۴ نفر مجروح شده اند.


رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با تاکید براینکه ساعت ۱۷ روز گذشته ، یک دستگاه پژو ۴٠۵(تاکسی) و سواری پروتون با یکدیگربرخورد کردند که علت آن انحراف به چپ پژو ۴۰۵ بوده است، عنوان کرد: این تصادف در محورمبارکه به مجلسی کیلومتر ۴٠ در استان اصفهان روی داده و منجر به کشته شدن ٢ نفر و مجروح شدن ٣ نفر شده است.


سرهنگ رحمانی ادامه داد: چهارمین تصادف، ساعت ٢١ دیشب روی داد که این بارهم واژگونی وسیله نقلیه به دلیل تخطی از سرعت مطمئنه جان ٣نفر را گرفته و ٢ نفرنیز مجروح شده اند. این حادثه برای سواری پژو ۴٠۵ در محور اتوبان مشهد-سرخس کیلومتر ١٢ در استان خراسان رضوی اتفاق افتاده است.


وی در پایان گفت: اگر راننده های پژو ۴٠۵، پژو پارس و زانتیا، خودخواهی را کنار گذاشته و با رعایت سرعت مطمئنه کمی هم به فکر جان باقی سرنشینان بودند، امروز نه ۵ نفر از حق حیات محروم بودند و نه ٩ نفر دیگر سلامتی شان دچار مشکل شده بود.


 منبع: ایلنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان