کد خبر: 335939
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۶:۵۵

مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام خوزستان بیان کرد: 850 تن مرغ منجمد در قالب طرح تنظیم بازار در مرداد ماه در استان توزیع شده است و هیچ مشکلی برای عرضه بیشتر وجود ندارد.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام خوزستان بیان کرد: ۸۵۰ تن مرغ منجمد در قالب طرح تنظیم بازار در مرداد ماه در استان توزیع شده است و هیچ مشکلی برای عرضه بیشتر وجود ندارد.

به گزارش خبرنگار سرویس اخبار خوزستان عصر اهواز از اهواز، هادی سلامات اظهار داشت: این شرکت مرغ منجمد را با کیفیت و ماندگاری ۴ ماه به قیمت هر کیلوگرم ۴ هزار و ۸۰۰ تومان در اختیار تعاونی‌های توزیعی قرار می‌دهد و این تعاونی‌‌ها مرغ را در شهرستان‌ها به فروش می‌رسانند.

وی افزود: موجودی مرغ منجمد در سردخانه‌های این شرکت ۴۰۰ تن است و در صورت نیاز این میزان قابل افزایش است و هیچ مشکلی برای تأمین مرغ منجمد در این روزها وجود ندارد.

سلامات تصریح کرد: قیمت هر کیلوگرم مرغ منجمد درب سردخانه ۴۸۰۰ تومان است اما قیمت مصرف کننده به دلیل هزینه‌های حمل و نقل از سردخانه تا محل فروش از ۵۳۰۰ تومان تا ۵۴۰۰ تومان متغیر است.

وی ادامه داد: قیمت مرغ منجمد برای مصرف کننده در شهرستان‌های اهواز، آبادان، خرمشهر، کارون و حمیدیه که نزدیک سردخانه‌های این شرکت هستند، ۵۳۰۰ تومان و برای سایر شهرستان‌های استان ۵۴۰۰ تومان است.

سلامات خاطرنشان کرد: کل مرغ‌های منجمد شرکت پشتیبانی امور دام تولید داخل کشور بوده و از نظر بهداشتی نیز در شرایط ایده‌آل نگهداری می‌شوند و دارای تأییدیه اداره دامپزشکی هستند. همچنین این مرغ‌ها از نظر اندازه دارای سایزهای مناسبی هستند و وزنی بین ۱۲۰۰ تا ۱۸۰۰ گرم دارند.

انتهای پیام/گمنبع: باشگاه خبرنگاران جوان
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان