کد خبر: 335808
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۳

این پروژه ها شامل بهره برداری از شرکت ماشین سازی بلند پایگان آنزان با اشتغال شش نفر و با سرمایه گذاری 30 میلیارد ریال و تولید سالانه دو هزار دستگاه است.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


این پروژه ها شامل بهره برداری از شرکت ماشین سازی بلند پایگان آنزان با اشتغال شش نفر و با سرمایه گذاری ۳۰ میلیارد ریال و تولید سالانه دو هزار دستگاه است.

به گزارش خبرنگار سرویس اخبار خوزستان عصر اهواز از اهواز،این شرکت در ساخت میکسر، بالا بر، نوار نقاله، بلوک زن، جدول زن، قیچی خم و برش میلگرد و موتور جوش فعالیت دارد.

همچنین امروز با حضور معاون شهرک های صنعتی کشور شرکت کامکار جنوب ایذه با ایجاد اشتغال ۲۰ نفر، سرمایه گذاری ۳۰ میلیارد ریال و تولید سالانه دو هزار و ۵۰۰ تن کنسرو انواع غذای آماده و تن ماهی در این شهرک صنعتی به بهره برداری رسید.

بر اساس این گزارش شرکت فولاد صنعتی ایذه و مالمیر با اشتغالزایی ۱۵ نفر و سرمایه گذاری ۲۰۰ میلیارد ریال و تولید سالانه ۳۰ هزار تن میلگرد نیز به بهره برداری رسید.

همچنین امروز از تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی ایذه که با اعتبار استانی و با سرمایه ۲۰ میلیارد و ۹۴۷ میلیون ریال و شبکه روشنایی با اعتبار داخلی ۷۱۳ میلیون و ۳۰۴ هزار ریال، سر در ورودی شهرک صنعتی از اعتبار نفت بالغ بر ۸۱۹ میلیون و ۵۷۹ هزار ریال و ترمیم نوار حفاری و روکش آسفالت خیابان ورودی شهرک صنعتی ایذه با اعتبار داخلی چهار میلیارد و ۳۵۹ میلیون ریال بهره برداری شد.

فتحعلی محمد زاده معاون فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی کشور در سفری یک روزه صبح امروز وارد اهواز شد و از مجتمع فنی کسب و کار در شهرک شماره چهار اهواز و از شهرک شماره پنج اهواز و مجتمع فولاد آتیه خلیج فارس در اهواز دیدن کرد و پروژه های شهرک صنعتی ایذه را بهره برداری کرد و از شهرک صنعتی رامهرمز و باغملک نیز دیدن کرد.

ایذه و باغملک در شرق خوزستان واقع هستند.

انتهای پیام /ناصری زادهمنبع: باشگاه خبرنگاران جوان
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان