کد خبر: 335779
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۳

مهاجم فرانسوی روخی‌بلانکو می‌گوید او شایستگی بیشتری نسبت به کریستیانو رونالدو و گرث بیل برای کسب عنوان بهترین بازیکن سال اروپا دارد.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


مهاجم فرانسوی روخی‌بلانکو می‌گوید او شایستگی بیشتری نسبت به کریستیانو رونالدو و گرث بیل برای کسب عنوان بهترین بازیکن سال اروپا دارد.

به گزارش عصر اهواز، آنتوان گریزمان که فصل گذشته در رسیدن اتلتیکومادرید به فینال لیگ قهرمانان اروپا و راهیابی تیم ملی فرانسه تا فینال مسابقات یورو ۲۰۱۶ نقش بسزایی داشت، اما نتوانست با تیم باشگاهی و ملی‌اش به عنوان قهرمانی برسد، خود را شایسته کسب عنوان بهترین بازیکن سال اروپا می‌داند.


مهاجم فرانسوی اتلتیکومادرید که برای کسب این عنوان با کریستیانو رونالدوی پرتغالی و گرث بیل ولزی از رئال‌مادرید رقابت می‌کند، در فصل ۱۶-۲۰۱۵ لیگ قهرمانان در ۱۳ بازی هفت گل برای روخی‌بلانکو به ثمر رساند. او در یورو ۲۰۱۶ هم موفق به زدن ۶ گل برای خروس‌ها شد و ستاره بی‌چون و چرای تیمش بود.


مهاجم ۲۵ ساله اتلتیکو در گفت‌و‌گو با سایت «۲۴sata» گفت: افتحارم می‌کنم از اینکه در جمع سه کاندیدای نهایی کسب عنوان بهترین فوتبالیست اروپا هستم. این نشان می‌دهد که در مسیر درستی قرار دارم و باید همین راه را ادامه بدهم. نمی‌خواهم خودبین و متکبر باشم، اما من شایسته کسب این عنوان هستم چون فصل فوق‌العاده‌ای را هم با تیم باشگاهی و هم با تیم ملی کشورم سپری کردم.


وی افزود: فصل گذشته، فصلی فراموش‌نشدنی برای من بود، ابتدا با اتلتیکو در لیگ قهرمانان اروپا و سپس با فرانسه در مسابقات یورو. متأسفانه ما نتوانستیم به قهرمانی برسیم و این ضربه بدی به ما و هواداران‌مان در فرانسه زد.


در حال حاضر کریستیانو رونالدوی ۳۱ ساله شانس بالایی برای کسب عنوان بهترین بازیکن سال اروپا را دارد چرا که با رئال‌مادرید و تیم ملی پرتغال به ترتیب به قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و مسابقات یورو ۲۰۱۶ رسید.


بهترین بازیکن سال اروپا قرار است فردا (پنجشنبه) در مراسم قرعه‌کشی فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا در موناکوی فرانسه معرفی شود.


 منبع: ایلنا
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان