یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 335352
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۴:۰۵

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت:سعید عبدولی با کسب نشان برنز باعث سربلندی ایران و همچنین شادی مضاعف مردم استان خوزستان شد.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

[ad_1]

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت:سعید عبدولی با کسب نشان برنز باعث سربلندی ایران و همچنین شادی مضاعف مردم استان خوزستان شد.

استقبال ازسعیدعبدولی دردزفولبه گزارش خبرنگار سرویس اخبار خوزستان عصر اهواز از اهواز،مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان در این آئین استقبال که با حضور پرشور مردم استان، امام جمعه و  فرماندار اندیمشک در فرودگاه دزفول انجام شد، بیان داشت: از عبدولی ورزشکار غیور وافتخارآفرین خوزستانی تقدیر و تشکر می کنیم.

فرامرز کیانی زاده تصریح کرد: این قهرمان خوزستانی با کسب مدال،  ضمن تکمیل کردن کلکسیون افتخارات خود، اولین مدال کشتی خوزستان را هم در المپیک به ارمغان آورد. و این برای ما افتخار بزرگی است

وی گفت: با وجود افتخارآفرینی عبدولی در تیم کشتی فرنگی کشورمان بیش از پیش توانایی خوزستانی ها در کشتی فرنگی نمایان شد.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان ادامه داد: پیش از حضور عبدولی در المپیک پیش بینی می شد که موفق به کسب مدال شود و حتی نشان طلا را هم برای او انتظار می رفت.  اگر چه او به مدال طلا نرسید ولی بسیار جنگنده در مقابل رقبایش حاضر شد.

 انتهای پیام/م

[ad_2]منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان