کد خبر: 335340
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۲:۰۴

مسئول موسسه خیریه مردم نهاد آبشار عاطفه های گتوندگفت: این خانه با زیربنای 90مترمربع با هزینه 300 میلیون ریال به خانواده ای نیازمنددراین شهرستان اهدا شد.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


مسئول موسسه خیریه مردم نهاد آبشار عاطفه های گتوندگفت: این خانه با زیربنای ۹۰مترمربع با هزینه ۳۰۰ میلیون ریال به خانواده ای نیازمنددراین شهرستان اهدا شد.

به گزارش خبرنگار سرویس اخبار خوزستان عصر اهواز از اهواز،مسئول موسسه خیریه مردم نهاد آبشار عاطفه ها نمایندگی گتوند یکشنبه در آیین واگذاری این واحد مسکونی به خانواده نیازمند گفت: این خانه با زیربنای ۹۰مترمربع با هزینه ۳۰۰ میلیون ریال به خانواده ای نیازمند که دارای یک پسر ۱۲ساله معلول دیالیزی است اهدا شد.

پروین بهاری نیا با بیان اینکه هزینه این واحد مسکونی از سوی حامیان و خیرین موسسه آبشار عاطفه ها تامین شده است گفت: ۲۵۰میلیون ریال از هزینه ساخت این خانه را سید علی عسکری خیر نیکوکار بخش عقیلی و بخش دیگری از هزینه از سوی یکی از خیرین اهوازی تامین شد.

وی افزود: هزینه ایاب و ذهاب ماهیانه فرزند معلول این خانواده را موسسه خیریه مردم نهاد آبشار عاطفه ها تامین می کند.

مسئول موسسه خیریه مردم نهاد آبشار عاطفه ها نمایندگی گتوند تامین هزینه های درمان بیماران نیازمند، دل جویی از خانواده های مددجو ، تعمیر مسکن مددجویان، اهدای سبد کالا و کمک های نقدی ، سرکشی به بیماران صعب العلاج ، اهداء جهیزیه به نوعروسان نیازمند و اهدای کالا به مددجویان را از دیگر خدمات این موسسه عنوان کرد.

انتهای پیام/صمنبع: باشگاه خبرنگاران جوان
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان