کد خبر: 335207
تاریخ انتشار: یکشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۷:۵۵

شهردار شوش آمادگی خود را برای تعامل و همکاری با سرمایه گذاران بخش خصوصی برای اجرای طرح های عمرانی و خدماتی اعلام نمود.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


شهردار شوش آمادگی خود را برای تعامل و همکاری با سرمایه گذاران بخش خصوصی برای اجرای طرح های عمرانی و خدماتی اعلام نمود.

به گزارش خبرنگار سرویس اخبار خوزستان عصر اهواز از اهواز، یوسف زمانی اصل با اشاره به دیدار اخیر تعدادی از اعضای شورای اسلامی و شهردار شوش با شریف نظام مافی رییس اتاق بازرگانی ایران و سوئیس گفت: در این راستا مقرر شد تا امسال یک هیات سرمایه گذاری و گردشگران از کشور سویس به شوش سفر کنند.

وی اظهار کرد: در این سفر قرار است زمینه های مختلف سرمایه گذاری در شهرستان شوش از سوی سرمایه گذاران خارجی بررسی و ظرفیت های گردشگری شوش نیز مورد بررسی قرار گیرد.
شهردار شوش با تاکید بر رفع موانع سرمایه گذاری افزود: با رفع این موانع باید سرمایه گذاران را تشویق به سرمایه گذاری در بخش های مختلف عمرانی و خدماتی کرد.

زمانی بیان داشت: بستر لازم برای استقرار سرمایه گذاران داخلی و خارجی در شهرستان شوش فراهم است و با توجه به نظر مساعد فرماندار شوش دستگاه های اجرایی نیز حمایت لازم را برای حضور سرمایه گذاران در دستور کار دارند.

وی تصریح کرد: شهرستان شوش دارای پتانسیل بسیار خوبی در بخش کشاورزی ، گردشگری و صنعت است که با وجود جاده ترانزیتی و راه آهن می توان سرمایه گذاران را تشویق به حضور در این شهرستان کرد.

شهردار شوش همچنین از پیگیری صورت گرفته از سوی سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری برای حل مشکل ساخت پل ورودی شهر شوش و پل نظام مافی خبر داد و گفت:در نشستی با حضور نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی و تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر شوش با محمدحسن طالبیان معاون میراث فرهنگی در ساختمان مرکزی این سازمان در تهران مقرر شد از سوی این سازمان و وزارت راه و شهرسازی کارشناسانی برای بازدید از این طرح ها به شوش سفر کنند.

یوسف زمانی اصل اذعان داشت: پل نظام مافی که غرب و شرق شهر شوش را به هم وصل می کند ازسال ۸۸عملیات ساخت آن آغاز شده که با پیشرفت ۳۰ درصدی سازمان میراث فرهنگی از ادامه ساخت آن جلوگیری کرد.

وی بیان کرد: ساخت این پل نقش مهمی در کاهش سوانح رانندگی ، سهولت تردد و دسترسی شهروندان شوش به دیگر مناطق شهری دارد.

شوش از شهرهای باستانی جهان بوده که میزبان گردشگران داخلی و خارجی است.

انتهای پیام/گمنبع: باشگاه خبرنگاران جوان
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار ایران و جهان