کد خبر: 335145
تاریخ انتشار: شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۳:۵۱

استاندار خوزستان بیان داشت: سازمان مدیریت استان نیز باید با مشورت اینجانب نسبت به تامین بودجه معین و تخصیص اعتبارآن اقدام کند.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


استاندار خوزستان بیان داشت: سازمان مدیریت استان نیز باید با مشورت اینجانب نسبت به تامین بودجه معین و تخصیص اعتبارآن اقدام کند.

به گزارش خبرنگار سرویس اخبار خوزستان عصر اهواز از اهواز، غلامرضا شریعتی  گفت: آینده توسعه استان خوزستان و تغییرات شگرف در سرنوشت نسل آینده در گرو ۱۰ سال توجه ویژه به آموزش وپرورش است.
 
استاندارپیش از ظهر امروز شنبه در چهارمین نشست از سلسله جلسات بررسی مشکلات آموزش وپرورش خوزستان که با حضور مدیرکل آموزش وپرورش استان، مدیر آموزش وپرورش عشایر، مدیر آموزش وپرورش هندیجان و فرماندار هندیجان برگزار شد، اظهار کرد: اگر این اراده عمومی در بین مسئولان و مردم به وجود آید، شرایط توسعه استان تغییر خواهد کرد و این چرخه در صورت ایجاد، توقف ناپذیر است.

وی بیان داشت: البته کلید اصلی پیشبرد این وضعیت آن است که افکارعمومی درگیر موضوع آموزش وپرورش شود.

استاندار خوزستان با اشاره به ضرورت توجه به دانش آموزان عشایری افزود: با توجه به مجموعه شرایط و وضعیت آموزش وپرورش عشایر لازم است بودجه مستقل برای نوسازی و تعمیرات مدارس عشایری و کلا امور عمرانی در نظر گرفته شود.

 
انتهای پیام/ممنبع: باشگاه خبرنگاران جوان
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان